Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jaskier10

Kupno laptopa max. 3000zł

Polecane posty

Na pewno chcesz kupować laptopa? Za tą kwotę złożysz mocniejszego PC. Jeśli nie masz zamiaru grac po za domem, nie masz firmy czy coś w ten deseń to myślę, że zakup PC będzie lepszym wyborem. Chyba, że już zdecydowałeś na 100%. Osobiście nie polecam kupować laptopów do grania, ponieważ mija się to trochę z celem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno chcesz kupować laptopa? Za tą kwotę złożysz mocniejszego PC. Jeśli nie masz zamiaru grac po za domem, nie masz firmy czy coś w ten deseń to myślę, że zakup PC będzie lepszym wyborem. Chyba, że już zdecydowałeś na 100%. Osobiście nie polecam kupować laptopów do grania, ponieważ mija się to trochę z celem.

Dlatego zdecydowałem, że chcę mieć laptopa, ponieważ mam zamiar wyjechać na studia i nie będzie mnie w większości czasu w domu. Mój obecny PC to kompletny paść :) procesor 1 rdzeń 1.61 :)

Chciałem się właśnie dowiedzieć, czy laptop na gry to taka całkowita masakra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość luq92

Żeby można było pograć w najnowsze gry na wyższych detalach trzeba dać przynajmniej 4k. No ale jeśli coś znajdę ciekawego, to zaraz dam namiary :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grafika ^^

A teraz tak patrzę na tego laptopa co pokazałeś i powiem Ci, że on nawet nie jest zły.

Ale w grach nie oczekuj cudów rodem z pecetów xD

Ale ale

TEen Asus jakieś dziwne Ramy ma. 1066Mhz DDR3?

Jak już to 1666Mhz. Pierwszy raz widzę DDR3 o takim taktowaniu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość luq92

Twój Asus ma lepszy procek, ale xandi'ego maszyna ma lepszą grafikę oraz dużo więcej pamięci. Dodatkowo ma większy ekran z dużą rozdzielczością. Ogólnie mówiąc ma więcej przeróżnych bajerów: czytniki kart, więcej złącz. Mimo słabszego procka wybrałbym zestaw xandi'ego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asus którego pokazaleś ma beznajdziejną grafikę. Bierz albo tamtego Della, albo Acera: http://www.skapiec.pl/site/cat/17/comp/894381 Dużo tańszy, lepszy procesor, grafa ta sama, więcej ramu, większy dysk. No i matryca mniejsza, co dla studentów powinno być plusem.

Ew. poszukaj jeszcze czegoś z grafiką Radeon 5650 i procesorem i5.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie beznadziejnej grafiki - :D Siostra kupiła ten sam laptop, tylko Acera i jakoś w 1280x7680 przy AAx2 i wysokich detalach chodzi płynnie - ale to dopiero przy i5, bo już z i3 taki laptop do grania z HD 5470 się nie nadaje.

Ten Acer byłby sporo lepszy - i jego brałbym. W grach powinien się sprawdzić, tylko w co po niektórych produkcjach warto byłoby wyłączyć AA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj w sklepie i facet polecił mi takie coś http://www.allegro.pl/item1039580535_lenov...b_500gb_w7.html. Ja mu na to, że myślałem o czymś z procesorem i5 i kartą radeon 5*** a on mi powiedział, że procesor i5 nie jest potrzebny do gier, że ważniejsza jest graficzna karta, a ta jest bardzo bardzo dobra.

Co o nim myślicie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym prockiem???? Nie dość, ze stary procesor, to i karta słabsza, a życzy sobie drogo. Moim zdaniem chce Cię nadziać na minę - bo w laptopie każdy podzespół jest ważny, tak samo w PC. Bierz ten, który polecamy i stój przy swojej decyzji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...