Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

stachumastablasta

Pezet

Polecane posty

Przesłuchałem wszystkie albumy Pezeta i mogę powiedzieć, że każdy z nich bardzo dobry. Przy "Muzyce rozrywkowej" można jak najbardziej podkręcić sprzęt na max, album ma coś w sobie więcej.

Jeśli chodzi o "Radio Pezet" jestem rozczarowany przesunięciem premiery, jednak trzeba czekać do lutego. Pezet próbuje nowych brzmień, ale jego rap zawsze wyjdzie zwycięsko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jednym z wywiadów mówił, że ostatecznie album będzie miał i trochę tego dubstepu, grime'u i trochę oldskulu i właściwie wszystkiego po trochu. NIe będzie to taka płyta, jaka miała być na samym początku. Czyżby ugiął się pod naciskiem hejterów? :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie wczoraj odebrałem w empiku klasyk nad klasykami. Płyta kapitalna nie ma słabych punktów wrecz przeciwnie solidnie wyprodukowana. Pod względem lirycznym Pezet popisał się z dobrej strony od strony muzycznej Noon pokazał klasę.

pezet-noon_-_muzyka_klasyczna.jpg

dałem coś koło 31zł jak widać warto. Czekam z niecierpliwością na nowe dzieło na pewno nie będzie tak bardzo dobre jak MK, ale czuje w kościach, że tym albumem niezłe zamiesza i oby się mu udało. Hip hop + dubstep czemu nie oby z głową...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawiła się już oficjalna premiera albumu Pezeta "Radio Pezet" jestem bardzo ciekaw jak wyszedł mu ten nietuzinkowy projekt połączenia dubstepu z hip hopem. A jak mi się spodoba to album zakupie.

edit;

nie zrozumiałeś mnie nie szkodzi mogłem doprecyzować swoja wypowiedz. Znalazłem info dokładnie w Wikipedii iż album (premiera albumu) będzie 21 lutego 2012 dzis mamy 22 wiec album jakby powinien być? Od razu mówię, że nie zawierzam Wikipedii. I dlatego zapytałem się w temacie czy ktoś zna oficjalną datę premiery albumu.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Pezet#Albumy_studyjne

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premiera kolejny raz została przełożona, tym razem na początek wiosny. Jako ciekawostkę dodam, że album zniknął ze spisu na stronie EMI.

Co do płyty. Widząc zapowiedzi Orange, przesłuchując single, jaram się jedynie numerem z Kano, który zje całą płytę prawdopodobnie. No chyba że feat Mesa będzię jakiś bardzo dobry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sidyney ściągnął wszystkie bity z internetu (w 1 paczce!), zagranicznych gości nie było, te podkłady ogólnie było za głośne i Mesa (jedynego dobrego gościa) nie było w ogóle słychać, ale płyta i tak bardzo fajna. Pezet jest w czołówce, czy nagrywa z Noonem, czy sam na dubstepowych bitach. Kot to kot.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...