Skocz do zawartości
tiges

Runes of Magic

Polecane posty

Jako, że pogłoski o śmiercu naszej glidii są przesadzone zdecydowanie, to wczoraj postaraliśmy sie wleźć gdzie wleźć się nie da ;) (prawda delic?)

ale się udało i o to dowód:

RAScrnShot_20100909_230850.png

Oj prawda, prawda. Właziłem ponad godzinę :laugh: i prawie nauczyłem mojego chara przy tym latać :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam <to ja Kubick>

Dnia 15.09.2010 r. ukończyliśmy instancje KS - Kaplica Kalina <niestety na poziomie łatwym ale mamy zamiar to poprawić :)>

Tu wstawiam link do screen shotów z instancji:

http://img833.imageshack.us/gal.php?g=69983709.png

Nie potrafiłem <nie miałem czasu> dodać komentarzy pod każdego ss więc:

1. Czekamy na Delica bo nie ogarniał <tuż przed 1 bossem>.

2. A tu już go położyliśmy ;).

3. Tutaj już po 2 bossie <ale ktoś zabrał loot więc zniknął> xD

4. Zniszczony 3 boss.

5. 4 bossa nie obczailiśmy <i za to zapłaciliśmy>, ale musieliśmy to poprawić ;).

6. Tutaj już leży i kwiczy.

7. Przedostatni boss też nie miał szans.

8. Ostatni boss samby sobie nie poradził więc musiał wskrzesić swoich parobków <jakoś łatwiej z nimi poszło niż pojedyńczo>.

9. A to to już the end Ks było happy (zajęło to nam 1:30 łącznie ---> jak na pierwszy raz całkiem nieźle).

10. Nie mogło też zabraknąć sweetaśnej foci na koniec. xD

KS ---> Miedziol, Xeniax, Aequitas, Delic, Altrunim i oczywiście Kubick :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Otóż chciałbym dołączyć do gildii CDA, mam Maga 30 LVL / Kapłana 22 LVL (Podexpie w tym tygodniu do 25 przynajmniej żeby nową dostać) w RoM gram ponad miesiąc, byłem przez dłuższy czas w gildii Hunter także wiem już co i jak o Gildii oraz o zamku Gildii ;)

Lubię pomagać innym w questach i szegulnie robić questy z innymi osobami :) Pieniędzy i materiałów na składki mi nie brakuje.

Obecnie expie w Dolinie Aslan ale kończę już z ostatnimi questami w instancji Cmentarzysko Luster. Wysolowałem już dwie instancje na poziomie (Piwnica Młynu w Logar oraz Krwawa Galeria w porzuconym opactwie) zabijając przy tym wszystkie bossy. Jeżeli chodzi o aktywność to zazwyczaj jestem tak od 18:00/17:00 do 21:00/22:00. Jak trzeba wspieram komparów z gildii różnymi przedmiotami, pieniędzmi lub nawet diamentami, rubinami i rzetonami phirusa :) Nieźle sobię radzę w PvP ;]

Mój nick to Irving a rasa to Człowiek, zazwyczaj jeżdżę Mamutem w Stalowej zbroji oraz Białym koniem Bojowym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero przed chwilą wróciłem z imprezy w gildii w RoMie ;D Co tam się działo! Najpierw wszyscy zamienili się w większości dziwne stworzenia, potem ciągle żarty, rozmowy... ;D A później było jeszcze lepiej: wyszliśmy wszyscy na rynek główny Varanas. Sporo osób przyszło nawet nie z naszej wspaniałej gildii, i mówili "eee, dużo ludzi zebrało się i skaczą..." albo coś w stylu "gejowskie", ale mimo narzekań sporo osób patrzyło co my wyprawiamy ;D. Ja na razie nie zamieściłem nigdzie screenshotów, ale zapewne ktoś to zrobi. A najlepsze (?) było to, że czas mijał niewiarygodnie szybko, a miałem usiąść na 5min ;). Ale to przez kolegę, bo to on mnie namówił ;D.

I gratulujemy Kubickowi zdobycia 60lvla! To pierwszy w historii gildii.

Edytowano przez TokaMXoa
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest forum na którym jest wszystko opisane,każdy wie kogo szukać a w samym RoMie również przypominam czasami o istnieniu gildii i możliwość dołączenia,nie zamierzam "na gwałt" szukać członków,bo źle nie jest(acz jednak wolne miejsca są i chętnie czytelników przyjmiemy)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka. Chciałem spytać czy mógłbym dojść do gildii. Grałem jakiś czas temu w RoM i byłem w gildii CDA (nick Sowowaty), ale przez problemy z netem i kompem musiałem przestać na jakiś czas grać. Teraz chciałbym znów grać i wrócić do gildii z nową postacią.

Ewentualnie mogę dołączyć do gildii starym Knight/Warrior (jakoś ponad 30 lvl obie klasy) jeśli go jeszcze mam.

Edytowano przez Sowa69
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.. nie wiem czy poziom 30 nadal obowiązując wiec pytam się czy ja(wojownik20/łotr17) i mój kolega (o ile pamiętam to mag 30 + i wojownik 30+) moglibyśmy dojść .. kolega nie czyta cd-action, ale ja za to mam wszystkie numery od 150( czyli zbieram około 4 lata cd-action)

Bardzo proszę o Rozpatrzenie mojego wniosku i odezwanie się do mnie w grze(nick: Dragonflypl)

POZDRAWIAM

Dragon.

Edytowano przez BlackRabbitpl
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest obecnie sytuacja? Czy jakikolwiek redaktor gra obecnie? Jak rekrutujecie to o jakich porach najlepiej pisać ogłoszenia na światowym, że rekrutujecie i czy wogóle takie coś pisać? Dlaczego jeszcze nie wywaliliście osób, które są offline już o ho ho? I jeszcze jedno. NASZE WOJNY RZĄDZĄ!!! Ja jestem niesamowicie szczęśliwy, że wojny są tak często. Pozdrawiam, Wasz Mere ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...