Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziecko_downa

formatowanie. co i jak

Polecane posty

wiesz co ? popytaj kumpli czy któryś ma płytę z win2000/winxp/win2003

włączasz instalkę tak jakbyś chciał zainstalować ale po kilku "next`ach" pojawi się ekran na którym zobaczysz wszystkie partycje :] teraz wystarczy zaznaczyć partycję dać na "usuń" (którąś literką to sie robi chyba L) i już :D

może też pomóc ewentualnie CD1 jakiejś instalki z linuxem (wtedy ten pożyczający wyjaśni ci dokładnie jak to zrobisz - każda instalka jest inna)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co ? popytaj kumpli czy któryś ma płytę z win2000/winxp/win2003

włączasz instalkę tak jakbyś chciał zainstalować ale po kilku "next`ach" pojawi się ekran na którym zobaczysz wszystkie partycje :] teraz wystarczy zaznaczyć partycję dać na "usuń" (którąś literką to sie robi chyba L) i już :D

może też pomóc ewentualnie CD1 jakiejś instalki z linuxem (wtedy ten pożyczający wyjaśni ci dokładnie jak to zrobisz - każda instalka jest inna)

HA! udało mi sie!! w końcu. a wiecie, co jest najlepsze? że mi sie gierki już nie wieszją. zaraz po instalce windy miałem manię i instalowałem wszystkie sterowniki do całego sprzętu, także do płyty głównej. grałem w demko punishera i mi sie nie zwiesił.dzięki wam wszystkim, ide se pograć:):):):):):)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w windowsie skopiuj z plyty z win98 katalog win98 na dysk twardy w jakims latwym miejscu - np c:win98

tak samo jak z winXP. wchodzisz z dyskietki do a:>

piszesz

a:>c:

potem

c:>cd win98

piszesz setup i instalujesz

jakby setup nie zqadzialal to wpisz setupcor

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wulfgar

Mam pytanko związane z formatem, a konkretnie to netem po formacie:

Sieć w moim domu wygląda tak, że router jeden adres IP rozdziela między 4 kompy z czego mój jest komputer hostem (czytaj: wszystkie ustawienia routera się na nim znajdują). No i doszliśmy do mojego pytania.

Czy po formacie wszystkie dane dotyczące ustawień routera wymagają ponownego wpisania?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezu, ale macie problemy jak chcesz wszystko usunac to wlaczasz windows xp z plyty i w instalatorze wywalasz partycje cala i tworzysz nowa o takiej samej literze.Zawsze tak robie jak instaluje od nowa winde i wszystko dziala.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem: otóż całkiem niedawno zainstalowałem Linuxa(Aurox 12).

Mój HDD ma 80 GB przy czym Windows XP ma 20 GB, a linux 60 GB. Ostatnio chciałem usunąć linuxa ( kompletnie się nie sprawdził) niestety nie moge. Próbowałem już Partition Magiciem. Kiedy go uruchamiam i wprowadzam zmiany jest ok ale jak potem klikam Aply to program wywala mi komuniakt o tym, że używam wersji trialowej, po czym wraca do ekranu początkowego.

Co mógłbym zrobić jeszcze aby usunąć linuxa i zostawić Windows??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...