Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sosna564

Splinter Cell Chaos Theory, spolszczenie do gry

Polecane posty

Gość Nezir

Ja mam dokładnie taki sam problem, CT mam z Komputer Świat, a nigdzie nie mogę znaleźć spolszczenia ;/ Pomożcieeee plizzz !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nezir

Z tego co przeczytałem większość osób pisała, że ma taki sam problem, 1 napisała co zrobić aby spolszczenie działało, a Ty odpisałeś, że nie skutkuje :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam propozycję. Nie cwaniacz że ktoś jest piratem nie wiedząc o co chodzi. Wersja angielska z KSGry jest(posiadam tą samą) :]

No cóż, dla samej przyjemności pogrania w wersję angielską można przeboleć to niezrozumienie paru rozmów strażników da się przeboleć, czyż nie? :P

A spolszczenie orginalnego do ściągnięcia z tego co mi się wydaje nie ma. Może jakieś nieoficjalne napisy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spolszczenie pełne jest, tu masz link:

http://forum.dobreprogramy.pl/spolszczenie...cy-t159860.html

ale u mnie nie działa. Pomocy, znalazłem rozwiązanie:

Expert Rank

@AKU

Oj chyba fuksiarz z Ciebie biggrin.gif

A dlatego, że zostały mi na dysku wyeksportowane klucze z rejestru tej gry smile.gif

Wykonaj kopię swoich wpisów z rejestru:

1. Start >>> Uruchom >>> wpisz regedit i Enter

2. Przejdz do gałęzi HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Ubisoft prawoklik na Ubisoft wybierz Eksportuj, wpisz nazwę i kliknij Zapisz.

Skoro już zapisałeś tą gałąź to zrób sobie jeszcze kopię tego pliku rejestru (przyda się nietknięta kopia później) a ten otwórz w notatniku i porównaj z tym co widzisz poniżej. Nie możesz wszystkiego skopiować ode mnie jak widzisz i uruchomić ponieważ u mnie są inne ścieżki do gry na dysku, CD-KEY został usunięty. Więc na czarno pozostawię to co raczej powinieneś zostawić bez zmian gdyż są ścieżki do Twoich plików lub klucze prawdopodobnie będą wyglądały identycznie u nas obu. To co może się różnić zaznaczyłem na czerwono i na to powinieneś zwrócić szczególną uwagę i zmienić. Oczywiście resztę też porównaj nie zwracając uwagi na różnicę w ścieżkach do plików na dysku. Jakbyś sobie nie radził i nie wiedział co zmienić to skopiuj zawartość i wyślij mi na PW w takiej postaci jak ja zrobiłem poniżej a ja Ci przygotuje plik rejestru. Jak sobie poradzisz sam i wszystko zmienisz to zapisz ten zmieniony plik rejestru i go uruchom aby wprowadzić zmiany do rejestru. Następnie uruchom od razu spolszczenie, nie instaluj patcha bo u mnie gra już jest w wersji 1.02. No i na koniec módl się aby spolszczenie zaskoczyło smile.gif Jak zaskoczy i się zainstaluje to spróbował bym uruchomić grę. A później jeszcze na próbę uruchomił bym tą kopie Twojego pliku rejestru którą wykonałeś i nie zmieniałeś i też uruchomił grę. Jak nie będzie działać to znowu uruchamiasz tą co modyfikowałeś z moich wpisów. Mam nadzieję, że się połapiesz i za bardzo Ci nie namieszałem smile.gif

QUOTE

Windows Registry Editor Version 5.00

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Ubisoft]

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Ubisoft\Splinter Cell Chaos Theory]

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Ubisoft\Splinter Cell Chaos Theory\Keys]

"DiscKey_SCCT"="XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX"

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Ubisoft\Tom Clancy's Splinter Cell Chaos Theory]

"InstallDir"="e:\\Games\\Tom Clancy's Splinter Cell Chaos Theory"

"Executable"="system\\splintercell3.exe"

"Language"="englishemea"

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Ubisoft\Tom Clancy's Splinter Cell Chaos Theory\1.00.000]

"Product_Path"="e:\\Games\\Tom Clancy's Splinter Cell Chaos Theory"

"System_Path"="e:\\Games\\Tom Clancy's Splinter Cell Chaos Theory\\system\\"

"Product_Executable"="system\\splintercell3.exe"

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Ubisoft\Tom Clancy's Splinter Cell Chaos Theory\URLs]

"URL0"="http://patches.ubi.com/all_products_cab_files/splinter_cell_chaos_theory.cab"

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Ubisoft\Tom Clancy's Splinter Cell Chaos Theory\Versions]

"SplinterCell3"="1.02.136"

ale jest dla mnie nie zrozumiałe ;/. Po prostu chyba coś źle robię, a może to wina Windowsa (7)?

Z góry dzięki :).

edit:

@Nezir

Owszem, tak było, ale jeśli nie ma tam odpowiedzi, no to skąd wiesz, że tu znajdziesz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam propozycję. Nie cwaniacz że ktoś jest piratem nie wiedząc o co chodzi.

też mam propozycję - naucz się czytać.

bo to że ktoś ma pirata było tu JEDNĄ Z WERSJI. a nie stwierdzeniem faktu. zaprzeczysz ze wiekszosc osob teraz piratuje i udają ze mają gry z ameryki? nie na darmo na tym forum zawsze po 'nie moge odpalic gry' albo 'macie spolszczenie', praktycznie za kazdym razem pojawia sie pytanie 'masz oryginał?'. wtedy tez kazdemu piszesz zeby nie cwaniakował?

swoją drogą co ma do tego cwaniactwo? nie używaj słów których znaczenia nie rozumiesz.

bo nie widzę abym tu kręcił albo oszukiwał.

wyraźnie napisałem na koniec, że po prostu szkoda że ludzie żałują głupich 20 zeta na tak dobrą grę i wolą miesiącami szukać głupich nakładek zamiast wydać pół pizzy i cieszyć się oficjalnym spolszczeniem. które nawiasem mówiąc jest ok, bo można wybrać czy chce się pełne (mi Baka kompletnie nie przypadł do gustu. śpiący jakiś taki) czy tylko kinowe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko zwróć uwagę, że ja już zapłaciłem za grę, i nie mam zamiaru płacić drugi raz. Poza tym, większość ludzi z tego tematu pisała, że grę ma za pewnego czasopisma, którego ja bym na pewno nie kupił, gdyby nie ona. Twoje słowa tracą teraz sens, ale proponuję nie kłócić się, bo to nie o to chodzi!

Proszę o pomoc ;D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wgrałem, instaluję spolszczenie i dalej nic, to samo (ANGIELSKA wersja!). Tam na górze są wpisy z rejestru kogoś, i nie mogę zakapować. Od razu miałem 1.0.5 SC i instaluję fixa, i nic to nie daje. Dodam, że mam Windows 7 i mogę mieć nieodpowiednią wersję rejestru Windy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku, to jest oryginał z innego czasopisma, mi tam angielski nie przeszkadza, ale próbuję pomóc. Nie oskarżaj kogoś o pirata jak nie przeczytałeś poprzednich postów, lub jak nie jesteś poinformowany.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...