Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Paveloo951

Rozwiązany: Głośniki 2.1 do 200-250 zł

Polecane posty

Elo. Widziałem już sporo takich tematów jednak żaden nie był tym jedynym i dalej mam wątpliwości co do kupna. Poszukuję głośników, a w tym temacie jestem naprawdę Z-I-E-L-O-N-Y. Jak w tytule- głośniory do 250 zł, z subem, mają być do grania i do muzy (Rap, jeśli ma to jakieś znaczenie:)). Najlepiej jakby ktoś polecił głośniki, które sprawdził i się naprawdę dobrze spisywały, albo miał z nimi styczność i wywarły na nim dobre wrażenie, jednakże wszelkie inne propozycje również mile widziane. I jeszcze jedna sprawa- chciałbym je czasem podłączyć też do PS3, ale nie jest to sprawa wagi państwowej.

@Sevard- thx. O jedno kliknięcie za mało... To się już więcej nie powtórzy ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 250 zł będziesz miał porządne słuchawki 7.1.

Łaskawie idź innym wciskać kit byle z dala od FA.

7.1 bez sensu tak jak 5.1 które sam przerabiałem( medusy)

Ceny porządnych słuchawek są dużo wyższe ale to zależy od zastosowania bo do grania spokojnie starczą senki 201/202 za ~100zł

Głośniki ja brał bym takie (2.0) http://www.esc.pl/product_info.php?cPath=4...oducts_id=27492 tylko może być problem z podpięciem do ps 3

albo te http://www.esc.pl/product_info.php?cPath=4...oducts_id=24661 tylko nie wiem jak grają, słyszałem różne opinie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooooo o ile dobrze widzę to te x230 będę mógł podłączyć do PS3, na allegro na aukcji dodają przejściówkę specjalną ;). Więc to chyba jak narazie mój faworyt do kupna... Kurdę, co post to lepsza propozycja... Kontynuujcie ;].

@Krzys123456789- Mówisz, że można nimi sąsiada powkurzać? ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez całe wieki nie mogłem nic o głośnikach 2.1 znaleźć takiego treściwego, wszedłem na FA i się trafiło :) . Ja nie mam żadnego z w.w. modeli, ale w sklepie słyszałem X230, i wymiatają (także głośnością - na 1/3 było pokrętełko nastawione, a już na cały sklep słychać było).

Sam tylko nie wiem - brać X230, czy Z3e? Tam kusi - dla mnie - lepszy wygląd, tu pilocik (bez basów :( ). No i jeszcze cena.

Jeśli byś się zdecydował na X230, to polecam poczekać na jakąś promocję, bo czasem na cos można wpaść. Za 160zł niedawno widziałem! 20% piechotą nie chodzi (jeździ autobusem - na jakieś 20 biletów Cię będzie stać dodatkowo ;) ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bylon- Ja się skłaniam bardziej ku x230. Tu są za 185 zł... http://allegro.pl/item1018183062_logitech_...aniej_w_pl.html Dwie bańki z kurierem. Nawet przejściówkę i smycz dorzucają^^. To jest chyba już dobra cena? Słyszałeś je... Mówisz, że dobrze grają? Polecasz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro ma te 2 stówy to niech kupi porządne głośniki, nie warto oszczędzać, kupując gorsze głośniki.

Nie mówię, że są gorsze, tylko mają mniejszą moc, a co do x230 to powiem tyle, że bass przy większej głośności strasznie zaczyna buczeć i już tak przyjemnie muzyka nie brzmi... Co innego w grach, tam akurat woofer daje radę ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie umiem cytować xD

Tak, słyszałem je, i grają bardzo przyzwoicie jak na cenę. Co do niskich tonów to się zgodzę z przedmówcą (przedpiszcą? ;) ), ale miałem z nimi do czynienia przez ok. 15 min, więc ja chyba zbyt dużo nie wiem. Sam się nie mogę zdecydować czy wziąć te Z230, czy Z3e. Czy te drugie mają lepszy bas? Bo kasy trochę jeszcze mama, ale jednak 8 dych to "mała" różnica jest...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kalten- Ja audiofilem także nie jestem, więc jeśli mówisz, że nic dziwnego nie słyszysz to ja na pewno też nie usłyszę :D.

@Bylon- To które muzograjki bierzemy? ;) Z-3e czy X230? A może jakieś inne?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow, ale się zrobiłem ważny na FA ;)

Ja chyba się zdecyduję na X230, bo jednak będzie duża oszczędność. A Ty? Co do innych, to ja jeszcze kiedyś upolowałem takie cuś: Altec Lansing VS2421, ale nie ma o nich za dużo opinii, więc pewien nie jestem (no i mają małą dostępność).

To teraz ja się pytam Ciebie - co bierzemy? ;) Ja się zdecydować nie mogę, musisz mi pomóc. :)

PS. A ja melomanem ( :P audiowfil to określienie nowoczesne) jestem, ale z małym budżetem, przez co zadowalam się tańszymi rozwiązaniami. I - choć słyszałem głośniki dziesięciokrotnie lepsze - X230 grają dla mnie bardzo fajnie, jak na swoją cenę rzecz jasna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba też je biorę, ale w sklepie zwykłym :) Szczerze to zależy mi na 25hitach z Muzodajni xD A na Allegro nie mam gwarancji, że one będą.

Wyglądają fajnie, i grają dobrze. Jak kupisz, to napisz co o nich sądzisz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...