Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jasiek245

Strona w "Notepad html"

Polecane posty

Gość jasiek245

Witam,

Jestem kompletnie "zielony" w tworzeniu stron WWW. Co prawda zrobiłem kiedyś dwie strony ale były one na serwerze UBF oraz (jeśli się nie mylę) DBV.

Pytanie jest dość ogólne: Jak tworzyć stronę WWW?

Znalazłem jakiś program w necie o nazwie "Notepad html". Niestety nie znam żądnych komend które trzeba wpisać by zrobić stronę internetową. Tym bardziej, że jestem dopiero w 5 klasie podstawówki i jeszcze nie miałem styczności z przedmiotem takim jak Informatyka. Chciałbym by ktoś w tym temacie napisał parę komend, i nazw programów nie zbędnych do założenia strony WWW.

Z góry thx :)

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na twoim miejscu od razu bym sobie odpuścił jeżeli sie tym nie zainteresujesz. Najlepiej zrób tak:

1. zarejestruj sie na unl.pl

2. Znajdź jakiegoś cms-a który ci sie podoba i po prostu wrzuć na serwer. (polecam php fusion)

I to tyle - profesjonalna strona gotowa w kilkanaście minut.

Ps. Na dbv,ubf też jest php fusion tylko że w starszej wersji i oczywiście nie masz dostępu do serwera czyli nie możesz edytować plików.

Sorry że odpisuje na stary post ale nie zauważyłem dat

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem uznaję za mnie więcej rozwiązany, zresztą nie sądzę by po ponad miesiącu oryginalny autor przeczytał te rady, zwłaszcza, że zaraz na początku dostał podobną.

Do WujkaGoogla leci małe upomnienie aby nie odkopywać takich staroci.

Temat zamykam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...