Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziad5

Czy pójdą?

Polecane posty

Witam .

Czy odpali mi Gothic 4 Arcania na sprzęcie

AMD Athlon 2X 5600+ 2,8GHz

Ram 2GB

Karta graficzna ATI Radeon HD48501GB

Słyszałem że pojawiło się demo ale mam za słaby net .

Odpali na najwyższych detalach w rozdziałce max 1600x1200 :) Wiem bo mam podobny sprzęt tylko że trochę lepszy procek i gorsza karta graficzna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam .

Czy odpali mi Gothic 4 Arcania na sprzęcie

AMD Athlon 2X 5600+ 2,8GHz

Ram 2GB

Karta graficzna ATI Radeon HD48501GB

Słyszałem że pojawiło się demo ale mam za słaby net .

Odpali na najwyższych detalach w rozdziałce max 1600x1200 :) Wiem bo mam podobny sprzęt tylko że trochę lepszy procek i gorsza karta graficzna.

No mistrzu chyba trochę przegiąłeś. W minimalnych jest 8800 GTX (wciąż dobra karta) i Ahtlon x2 2,8 GHz więc ciężko by było, żeby 4850 pociągnął grę na maksymalnych detalach. A ty jeszcze twierdzisz, że grałeś na słabszej karcie? Imo średnie przy wysokiej rozdziałce to maksimum.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mesersmize - że co :blink: Na swoim kompie uruchomiłeś demo na najwyższych ustawieniach :wacko: Coś tu jest nie tak - ja mam kompa trochę lepszego od Twojego i nie ustawiłem na maksymalnych... Aha dwa pytania: czy ustawiłeś maksymalne ustawienia graficzne wraz z największą możliwą rozdziałką.. I ile miałeś klatek na sekundę?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mistrzu chyba trochę przegiąłeś. W minimalnych jest 8800 GTX (wciąż dobra karta) i Ahtlon x2 2,8 GHz więc ciężko by było, żeby 4850 pociągnął grę na maksymalnych detalach. A ty jeszcze twierdzisz, że grałeś na słabszej karcie? Imo średnie przy wysokiej rozdziałce to maksimum.

Niekoniecznie. Wymagania są podane dla oryginału, a ja osobiście mam wrażenie, że demo jest trochę obcięte z grafiki (np. bez ustawień karty AA 12x świat gry wygląda, jakby AA nie miał wcale).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sebi1295
Na jakich detalach pójdą, i czy płynnie a oto tytuły.:

- Alone in The Dark

- Bionic Commando

- Assault on Dark Athena

- Bioshock 2

Że ruszą to wiem na pewno tylko na jakich detalach, bo miałem już od luq'a92 odp. ale gdzieś się zapodziała, a jego uważam za eksperta w tej dziedzinie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Korzystając z okazji , że na stronie cda pojawił się odnośnik do demo gothica 4 chciałbym spytać na jakich ustawieniach ta gra pójdzie na moim sprzęcie. Config w profilu

Na najwyższych z dowolną rozdziałką, ja grałem na sprzęcie intel core 2 quad q8300, ati radeon hd 4770 512mb oraz 2 gb ram ddr2 1066 mhz na najwyższych w rozdzielczości full hd, miałem tylko cienie na wysokich zamiast na ultra. Dodam że miałem od 30 do 45 fps.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Procesor: Dual Core T4200 2,0

Pamięć Ram: 4GB

Karta Graficzna: Intel Graphics Media Accelator X4500M

Czy ruszy mi Civilization V ?

Oj chyba będzie ciężko, ale do końca pewien nie jestem. Możesz sprawdzić sobie demko, do ściągnięcia na steam, ale z ta grafika szału nie będzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc!

Mam pytanie;

Czy pójdzie mi Wiedźmin jedynka na tym sprzęcie:

Procesor:AMD SempronProcessor 2800+ 1.61GHz

RAM:1gb RAM-u

Karta Graficzna:RADEON X330/X550 Series

RADEON X330/X550 Series Secondary

Proszę o szybką odpowiedz i dziękuje za pomoc.

@down

Aha czyli nici z gry?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...