Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Parandoks

Wiedźmin, problemy z płynnością

Polecane posty

Otóż, ostatni naszła mnie chęć, żeby przyciąć sobie w Wiedźmina. Włączam grę, wszystko gra. Jednak kiedy doszedłem do Wyzimy Handlowej, tnie się niemiłosiernie. Nie wiem czemu tak jest gdyż, kiedy ostatnio grałem w Wiedźmina na gorszym sprzęcie (geforce 9600 GT) nie było takich problemów.

Konfiguracja mojego kompa :

AMD Phenom X3 710

Radeon HD4850 512MB

3,5 GB RAM

Zasilacz Chieftec 500 W

Zainstalowane najnowsze sterowniki (ATI Catalyst 10.3), według wymagań gra powinna mi lekko chodzić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam właśnie GF9600GT i gram na max detalach, ale Handlowa mi się trochę (nie jest tak źle) ścina przez jedno jajowy proc. Ile ta twoja poprzednia karta miała "graficznego ramu"? Przecież niemożliwe jest to, by na takim sprzęcie się cięło. Może to przez Windows. Jaki masz system? Może jeszcze jakieś nowsze stery trzeba?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, może przez tylko te 512 MB, ale po zmianie karty czujesz większy komfort grania w gry, w które grasz i na tej karcie, i na poprzedniej? Może nawet ten model karty jest gorszy od GF9600GT? Ostatecznie pozostaje porozmawianie z pomocą techniczną.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reinstalowałem - zero efektu. Chyba wrócę do kart Nvidii - na GEFORCE 9500 GT nie miałem żadnych problemów, z płynnością, a jeśli nawet to zmniejszenie detali zawsze pomagało. Na obecnej karcie, nawet jak ustawie na najmniejsze detale i najniższą rozdzielczość - i tak się zacina.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie problem chyba leży gdzieś indziej. W ogóle to masz dobre chłodzenie w tej karcie? Może jest coś uszkodzone. Ale na pewno masz najnowsze stery? Spróbuj zainstalować konkretne sterowniki dla swojej karty. Kiedyś jak miałem Radeona na stronie ATI wybrałem swoją kartę i mogłem pobrać do niej sterowniki. Spróbuj tak.

TUTAJ KLIKNIJ SĄ TU JAKIEŚ STEROWNIKI DO TWOJEJ KARTY!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...