Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hrissgel

Mount & Blade

Polecane posty

Słuchajcie szlachcice, chłopy i niewiasty. Już niebawem odbędzie się wielka bitwa pomiędzy zakonem krzyżackim, a Polską. Król Polski Władysław Jagieło, wzywa wszystkich zdolnych do walki, by stawili się na tym forum: http://www.mountblade.info/forum/index.php?topic=5180.51 bądź też zadeklarowali w tym temacie, iż chętnie przebiją serce krzyżaków (bądź też polegną w walce).

Jednym słowem: Do broni!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod moim projektem mój starszy brat stworzył 2 herby klanowe. Plik w załączniku. To tylko wygląd tych herbów. Nie jest to plik który pozwala na wgranie herbów do gry. Tutaj jest link do pobrania właściwego pliku http://hotfile.com/dl/51037432/7a8acfa/banners_a.dds.html Szefów klanu proszę o nie pobieranie pliku chyba że killer się zgodzi. Po pobraniu pliku trzeba go zamienić w folderze Textures w SteamApps> Common> Textures. Polecam zrobienie kopii pierwszego pliku o tej nazwie. W razie problemów proszę pisać do mnie na PW.

Moim zdaniem lodowy herb jest trochę rozmazany, a na tarczy nie widać ostrzy, więc wolę ten z orłem.

post-144455-1277655160_thumb.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No killer chyba pora na zmianę kilku rzeczy na tym forum?

1: Nazwe

2:Dodać nowych członków

3:Skasować jednego członka z listy jeżeli go jeszcze nie skasowałeś

No i proponuje zrobić 2 naradę w której omówimy co z tymi herbami i kiedy będziemy ćwiczyć taktyki które wypisałem na steam

PS: Mnie nie będzie od 1 do 5 lipca bo wyjeżdżam więc fajnie by było gdyby ta narada odbyła się 6 lipca :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Killer niebądź śmieszny. Żaden główny filar niezmieniał by 3 razy nazwy klanu i za każdym razem coraz gorzej ( co trzeba brać by wymyślić nazwe " Spartańskie Galaretki " ). Są jeszcze inne rzeczy których główny filar niepowinien robić, ale już ci daruje wstydu na forum. A twój "klan" nauczył nas, tylko tego by uważnie dobierać liderów klanów i słuchać rad innych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy kto grał z nami i nie grał niech napisze ! Myślę nad przywróceniem działaności CDA'tionowego klanu Warbanda! Ustraciliśmy dobre imie dawno temu, czas je przywrócić! Chętni zgłaszać się tutaj, może killer223 wróci do grania z nami jezeli zobaczy ze ludzie sie zebrali! :D DO BRONI, POTRZEBA KAŻDEGO CZYTELNIKA CDA KTORY GRA W WARBANDA!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...