Skocz do zawartości

Zagadki motoryzacyjne 2.0


Lord Nargogh

Polecane posty

  • Odpowiedzi 5,5k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

2. Wrzucamy obrazki z dowolnego źródła, pod warunkiem że źródło to nie będzie informowac o marce samochodu;

3. Obrazki większe umieszczamy jako link, jeśli zaś nie są zbyt duże - po prostu jako obrazki, korzystając z tagów

KOD

%7Boption%7D

4. Obrazek ma pokazywac czesc samochodu (reflektor, kierownica, spojler etc.), ewentualnie jeśli dany model jest dość rzadki i unikatowy, można zamieścić całe jego zdjęcie;

post-45367-1296163299_thumb.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja, podobnie jak BiBiS nie dam obrazka, tylko pytanie:

Prototyp polskiego samochodu, który miał być następcą Fiata 126p, ale poza kilkoma prototypowymi sztukami nie wszedł nigdy do seryjnej produkcji, wyparty prawdopodobnie przez inny model Fiata.

Plotki głoszą, że Francuzi odkupili dokumentację od naszych inżynierów i na jej bazie wyprodukowali jeden z 'małych' modeli Renault

Chodzi mi oczywiście o to, jak nazywał się ten polski prototyp :)

Edytowano przez Seeker2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym jednak prosił, posiłkując się regulaminem, o obrazek. Zagadki słowne są w innym temacie.

Nowa zabawa, tym razem wrzucamy zdjecia (fragmentow) samochodu.

Regulamin:

1. Regulamin FA, oczywiscie;

2. Wrzucamy obrazki z dowolnego źródła, pod warunkiem że źródło to nie będzie informowac o marce samochodu;

3. Obrazki większe umieszczamy jako link, jeśli zaś nie są zbyt duże - po prostu jako obrazki, korzystając z tagów

KOD

%7Boption%7D

4. Obrazek ma pokazywac czesc samochodu (reflektor, kierownica, spojler etc.), ewentualnie jeśli dany model jest dość rzadki i unikatowy, można zamieścić całe jego zdjęcie;

Edytowano przez Paveloo951
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi pewnie o samochód "Beskid" - piękne autko, imho wyprzedzające swoje czasy nowoczesnym designem. Było o tym kiedyś chyba na TVN Turbo. Na jego podstawie Francuzi stworzyli Renault Twingo, które odniosło sukces komercyjny a polski prototyp poszedł w niepamięć :(

Edytowano przez hefpiot
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

post-43491-1296304600_thumb.jpg

Nie jestem jakimś ogromnym znawcą motoryzacji, stąd zagadka powinna być prosta, no i jeszcze takie duże zdjęcie :wub::wub::smile:

EDIT: Myślałem że szybko zgadniecie a tu susza :( No cóż pierwsza podpowiedź już jest!

:::::PODPOWIEDZI:::::

1. Nazwa samochodu ( nie marka! ) kojarzy się z morzem.

2. Wersja na zdjęciu pochodzi z pierwszej połowy lat 70.

:::::ODPOWIEDZI:::::

@treser - Nie, to nie to autko, jak już pewnie się zorientowałeś. :(

Edytowano przez hefpiot
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...