Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

przemek8025

Chętni do e-zinu o grach

Polecane posty

Ciągle myślałem nad tym, żeby coś takiego zrobić. I w końcu ^^.

Szukam chętnych do pisania e-zinu o grach. Redaktorów, grafików, korektorów, newsmanów i gościa od spraw technicznych.

Wymagania nie są trudne do spełnienia.

Redaktorzy: dużo wolnego czasu, rozeznanie w tematach gier, przyzwoita platforma do gier (PC, PS2, PS3, PSP, X360, DS, WII, również IPhone), przynajmniej 10 lat, znajomość ortografii i interpunkcji. Od razu mówię, że mogę stać się kimś w rodzaju "korektora", który Wasze prace poprawi... Jeśli będzie co poprawiać :P. Musisz też umieć pisać zapowiedzi, recenzje, felietony i kulturalnie się wyrażać.

Graficy muszą, rzecz jasna, posiadać w miarę zaawansowany program graficzny i umiejętnie z niego korzystać, wystarczy dwóch, nawet jeden, w ostateczności mogę być nim sam.

Korektor musi IDEALNIE znać polszczyznę.

Natomiast newsman informuję nas / mnie o ważnych wydarzeniach. W naszym e-zinie newsy będą pojawiać się w towarzystwie opinii, bo niepotrzebne jest ich pisanie, skoro każdy już o tym wie.

Jako że nie mam zielonego / szarego / niebieskiego pojęcia o językach programowania, potrzebny będzie ktoś, kto da radę zamieścić na stronie zina, ewentualnie będziemy go wydawać w formie PDF.

Ważne!

Nie mam domeny *.pl, *.com czy *.net, więc stronę stworzymy na republice, yoyo czy prv, chyba, że któryś z redaktorów takową posiada. Zapewniam też anonimowość - oczywiście musicie napisać coś o sobie, ale adres zamieszkania, czy tożsamość mnie nie obchodzi. Wynagrodzeń BRAK. Jeśli wszystko pójdzie z planem dostaniecie na forum (darmowym [!]) rangę Redaktora. Potrzebuję osób pilnych.

Jesteś niespełnionym redaktorem? Dołącz do.... mnie!

Próbny tekst i coś o sobie wyślij na rekrutacja@gameziine.cba.pl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okay, mam trochę więcej szczegółów.

Postanowiłem, że zin nazwę GAMEZiiNE. Pracuję też na logo, kiedy skończę pokażę je. Na razie nie ma chętnych, ale mam nadzieję, że to się zmieni. Mam już stronę na cba.pl - gameziine.cba.pl, ale jest delikatnie mówiąc kiepska, dlatego pilnie potrzebuję kogoś znającego html. W tej chwili mogę zaoferować rangę Redaktora na foum (uruchomionym ale leżącym w gruzach) i e-mail @gameziine.cba.pl. Myślałem też nad szczegółami, i zdecydowałem w paru kwestiach.

1. Redaktora naczelnego wybierzemy poprzez głosowanie.

2. Skala ocen - póki co szkolna (czyli 1-6, z plusami i minusami).

3. Zapowiedzi będą pojawiać się w formie podsumowania nowych i starych informacji o grach.

4. Sprawa newsów do omówienia.

5. Recenzje, felietony, różnorakie artykuły, powiązanie mniej lub bardziej z grami i / lub PC albo konsolami ślijcie na

rekrutacja@gameziine.cba.pl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...