Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arcul

Titan Quest - cofnięcie stanu gry?

Polecane posty

Witam. Wczoraj naszła mnie chęć na odkurzenie Titan Questa (tak, tego z CDA), więc tak też zrobiłem. Pograłem sobie od momentu w którym ostatnio skończyłem (Egipt, świątynia Ptaha) po czym... komputer się zawiesił (możliwe, że to przez jednoczesne granie w TQ i rozmawianie przez skype, bo zdarzyło się tak 3x). Postanowiłem więc odłożyć grę do dzisiaj. Włączam dziś i... pierwsza niespodzianka! Nie mam postaci... no cóż, próbuję więc stworzyć nową postać o tym samym imieniu i... puf! Pojawia się moja postać, ta sama która wcześniej zniknęła. "Fajnie", myślę i wchodzę do gry. A tam nie koniec przyjemności. Zaczynam tą postacią od... początku! Tak, w Grecji. Okej, dziwne, myślę. Restartuję grę po czym fajnie, pojawiam się w Mefis, więc oddycham z ulgą. Z tym, że... wygląda na to że nie wykonałem ŻADNEGO questa (już nie mówiąc o fabularnych, przez co nie mogę dalej ruszyć z grą). Po prostu kolesia od zwoju inwokacji nie ma w mieście, a ten w porcie, zaraz na początku gry w Egipcie, ma mnie w głębokim poważaniu i nie zamierza ze mną rozmawiać. Dodam jeszcze, że ostatnim razem gra zawiesiła mi się kawałek za Mefis, na drodze do kolejnego miasta (sorry, nie pamiętam nazwy :P) tuż po dotknięciu 'cudownej fontanny'. Jest to trochę nie fajne, bo tak naprawdę nie mogę nic zrobić, bo musiałbym przechodzić całą grę od początku, co mi się raczej nie uśmiecha, tym bardziej, że moja postać czuje się dobrze i ma dość wysoki lvl jak na powrót do kolebki kultury europejskiej ;p.

Jakieś pomysły? :D Czy po prostu mam to olać i nie grać/zacząć od nowa? Wolałbym jednak by udało się to przywrócić. Z góry dziękuję ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... ...czy to nie jakiś Prima aprilis? :D

Ale tak poważnie: to jeżeli nie chcesz stracić ani całego nabitego levelu u swojej postaci to skopiuj wszystkie savy z tą postacią(czyli plik My Games w Moje Dokumenty) i skopiuj np. na pendraka. Potem odinstaluj gierkę i wyczyść wszystkie ślady po tym (CCleaner - polecam). Następnie zainstaluj gierkę na nowo i wklej te savy z postacią do katalogu gdzie miałeś je przedtem, czyli do Moje Dokumenty i na końcu włącz grę i powinno być wszystko okej. :) Mam nadzieję że ci trochę pomogłem. :turned:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A stworzyłeś tylko jedną postać czy więcej? To może inaczej, zrób screeny z gry i może wtedy ci pomogę jeszcze raz, co?

Poprawka: a może coś z grafiką jest nie tak, bo jeśli ci się ostatnim razem zawiesiła to może w tym problem. Ale chyba musisz mieć na kompie jakiegoś (niestety :/) "śmiecia" który ci psikusy robi z grą i to nie takie primaaprilisowe. Może przeskanuj kompa czym się da i zobaczy czy nie masz jakiegoś śmiecia związanego z Titan Questem (np. może się schował w plikach gry).

@down Arcul - edytuj swego posta i daj tam odpowiedź to zobaczymy czy dalej się da coś zrobić czy nie, okej? ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...