Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

radek1990

Overlocking na płycie Intel

Polecane posty

Witam wszytkich. Piszę bo mam taki problem. Mianowicie, mam płytę główną taką jaka widnieje na sygnaturce i chciałbym się dowiedzieć czy jest możliwy na niej overlocking?? Przeszukałem całego BIOSA, ale nie ma tam żadnych opcji odpowiedzialnych za to. Pomóżcie :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpię, żeby można była na niej pokręcić. Nawet jeśli, to symbolicznie. Zresztą nie ma po co o tym rozmawiać, skoro masz beznadziejny pseudozasilacz Modecoma dołączany do obudowy...

Dobrze, że zainteresowałeś się podkręcaniem, tylko często bywa tak, że takie chęci objawiają się wtedy, kiedy jest się w posiadaniu komputera, który nie został do tego przeznaczony. Ogólnie widzę, że komputer jest dość dobry, ale trzeba wymienić zasilacz i płytę główną, żeby myśleć o jakimkolwiek podkręcaniu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasilacz został wymieniony na o wiele lepszy, bynajmniej tak mi powiedziano... A co do płytki głównej to nie chce wymieniać ponieważ się na tym nie znam i nie wiem jaka byłaby najlepsza( w przystępnej cenie) do OC. Jeśli można to prosiłbym o podpowiedź jaka płyta się do tego nadaje. Z góry dzięki:)

bynajmniej != przynajmniej - Sevard

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, nie powiedziałbym, że to jest lepszy zasilacz, no ale są gorsze. Teoretycznie można nawet na nim podkręcać, tylko trzeba się upewnić, że dany egzemplarz da radę. Skombinuj miernik i sprawdź napięcia w idle i w stresie, przy czym poza wartościami zwróć uwagę na to, czy są stabilne, czy też skaczą. Gdy to sprawdzisz, to podaj wyniki swoich pomiarów na forum, to ocenimy, czy coś z tego może być.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...