Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bisqp

Karty dźwiękowe

Polecane posty

Witam, pewnie już gdzieś na forum jest taki temat, ale nie mogę znaleźć. Jak jest to proszę o linka.

Chodzi mi o karty dźwiękowe, jakie polecacie? Mam sb Live! ale jest kicha straszna, bo ciężko dorwać sterowniki, a jak już jakieś są, to albo nie obsługuje 5.1, albo nie gra tak jak powinna, już nie wspominając o EAX w grach. Zastanawiam się nad zakupem X-fi. Polecacie jakieś szczególne modele?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to po kolei. Najtańszą kartą, jaką opłaca się brać jest ASUS Xonar DS (~170 zł), następnie nieco droższe, ale zauważalnie lepsze są ASUS Xonar D1 (~235 zł), ASUS Xonar DX/XD (~250 zł) i Creative Labs X-Fi Titanium (~290 zł).

Do filmów i muzyki polecam Xonary D1, lub DX/XD, a do gier X-Fi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba że, macie jakąś rade co do tej karty którą mam. Problem wygląda tak:

Mam Live! digital sb0220 i różne dziwne szopki się dzieją. W winampie działają głośniki dwa przednie, dwa tylne i subwoofer ale nie działa center. Na forach wyczytałem że trzeba przełączyć opcję cmss w ustawieniach karty. Jak to przełączam to działa center ale tylne głośniki grają dużo ciszej ze strasznym szumem. W filmach też nie działa center przez co nie słychać dialogów. A w grach to już różnie, czasem nie działa center, czasem tył, a czasem słychać tylko takie brzęczenie. Jak włączam test głośników w ustawieniach to prawidłowo wykrywa wszystkie..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...