Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miszcz

Half-Life 2

Polecane posty

Mam następujące pytania:

a) skad bierze sie mapy do HL2: Deatmach ?

B) czy w CS: S jesli pojawiaja sie nowe mapy to odrazu gra jest aktualizowana ze steam'a, czy trzeba je skads sciagnac.

c) czy w CS: S da sie ustawic wyglad swojej postaci a jesli tak to gdzie.

Bede wdzieczny jesli ktos mi zechce odpisac i z gory dziekuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam następujące pytania:

a) skad bierze sie mapy do HL2: Deatmach ?

B) czy w CS: S jesli pojawiaja sie nowe mapy to odrazu gra jest aktualizowana ze steam'a, czy trzeba je skads sciagnac.

Mapy do obu gier powinny być dodawane razem z aktualizacjami .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam następujące pytania:

a) skad bierze sie mapy do HL2: Deatmach ?

B) czy w CS: S jesli pojawiaja sie nowe mapy to odrazu gra jest aktualizowana ze steam'a, czy trzeba je skads sciagnac.

Mapy do obu gier powinny być dodawane razem z aktualizacjami .

OK, dzieki, juz wszystko wiem :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Iwo-Nse

MAM H-L2 ORGINAL I DZIEJE MI SIE TO ZE JEST TO AI DISABLED I NIKT SIE NIE RUSZA :'( SLYSZALEM ZE TRZEBA DOPISAC COS DO LINI KOMEND......... PROBOWALEM -STAEM -STEAMLOCAL ALE NI POMAGA ALE PONOC JEST JESZCZE COS!! PROSZE POMOZCIE!!!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kdoniec

Ja mam problem z hl2 Deathmatch (orginał),

Nie mogę stworzyś własnej sesji, ani podłączyć się to żadnego serwera :(

"Disconnect: Server uses differnt class tables". Kiedyś (przed formatowaniem dysku) wszystko dobrze działało. POMOCY !!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dexter666
MAM H-L2 ORGINAL I DZIEJE MI SIE TO ZE JEST TO AI DISABLED...

Tak, tak maszoryginała HL2, pojawia ci się AI Disabled, a słonie latają. Kup naprawdę oryginała (ten za 15 zł to naprawdę nie jest to...) to będziesz miał wszystko dobrze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sn1p3R

Rzeczywiście zalatuje to piratem...

Ale swoją drogą nie jest to wielką tajemnicą, że należy wpisać w konsoli [wyciete] - czy coś podobnego...

A swoją drogą, to gra rzeczywiście jest warta wydanej na nią kasy...

Porada zostala wycieta bo w koncu NIE pomagamy piratom - RIP

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem z hl2 Deathmatch (orginał),

Nie mogę stworzyś własnej sesji, ani podłączyć się to żadnego serwera :(

"Disconnect: Server uses differnt class tables". Kiedyś (przed formatowaniem dysku) wszystko dobrze działało. POMOCY !!!

Sprobuj kliknac tu. Chwilke to potrwa, ale powinno pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość artworr

Witam. Mam problem - w domu nie mam dostępu do sieci. Czy w związku z tym da radę grać w single player'a (w trybie offline) po podłączeniu kompa do sieci u znajomego i tam zainstalowaniu gry? Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem - w domu nie mam dostępu do sieci. Czy w związku z tym da radę grać w single player'a (w trybie offline) po podłączeniu kompa do sieci u znajomego i tam zainstalowaniu gry? Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc.

Da się, Reaper_PL już pisał wczesniej jak to zrobić. Idziesz do kolegi instalujesz HL2 i po instalacji i updatetach robisz backupy plików. Nagrywasz je na płyty.

połączenie ze Steamem jest wymagane przy każdym włączeniu gry - nawet single player...

i tak to właśnie Valve strzeliło sobie gola do własnej bramki...

Nie jest wymagane przy każdym uruchomieniu. "Tryb offline" :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dark killer

mam zamiar kupic hl2, lecz nie wiem czy zadziala na moim blaszaku,wiec prosze przetestujcie go:

PROCESOR:amd athlon 1700+

RAM:256MB

GRAFIKA:Ge Force2 Ti z 64MB

POL.INTERNETOWE:modem 56kb/s

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam zamiar kupic hl2, lecz nie wiem czy zadziala na moim blaszaku,wiec prosze przetestujcie go:

PROCESOR:amd athlon 1700+

RAM:256MB

GRAFIKA:Ge Force2 Ti z 64MB

POL.INTERNETOWE:modem 56kb/s

Athlon 1700+ jeszcze nie dawno miałem takiego i HL2 chodził na nim.

256RAM mało troche.

Ge Force2 Ti odpada. :?

modem tez jeszcze nie dawno miałem i HL2 instalował mi sie 5-6 godzin.

Ogółem myśle że nie niestety nie pójdzie. :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sobie ostatnio hl2 zainstalowałem ale wkurzyłem sie nieźle. Otóż na poczatku wybrałem sobie instalacje bez counter strike bo uznałem ze mam et i w cs grać nie bede. Na 4 płycie jakiś błąd mi wywaliło i w ten sposób instalacja sie nie skończyła. I co w tym dziwnego zapytacie? otóż myślałem że skoro instalacje wywaliło to trza zainstalować hl z cs, a tu niespodzianka, surprise, zeżarło mi z poprzedniej instalacji( bez cs) 3 gb dysku i nie wiem gdzie one są, przeszukałem tempy, zrobiłem oczyszczanie dysku, przejechałem dysk ashampoo i nic. Wcięło mi 3 GB dysku. NIe wie ktoś gzdie one moga być?

PS w katalogu gdzie instalowałem gre ich nie ma, ani w program files.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bonkol

Mam problem z css. Po ostatniej aktualizacji (wczorajszej) usunęło mi wszystkie serw z favorites. Nie przejąłem się tym, bo mam je zapisane. Ale teraz za każdym razem gdy odpalam css'a katalog favoites jest pusty :(. Wie ktoś może, żco z tym fantem zrobić?

I drugie pytanie - mniej ważne. Jak zrobić w configu, żeby po jednorazowym naciśnięciu klawisza postać cały czas chodziła? Miałem coś takiego w 1.5, ale nie pamiętam jak to leciało, a stare configi zostały zneutralizowane.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam problem gdy używam latarkę. Bo wyłączeniu jej na moim ekranie dzieją się różne dziwne rzeczy. Wszystko miga i ogólnie mam przekłamania graficzne. Grafika, którą mam to GF2 MX 100/200. Wiecie co z tym począć, bo jestem na etapie gdzie bez latarki nie da rady?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojjjj....troszke mnie ten MX zmiótł, ale skoro gra Ci na nim działa to znaczy że latarka też musi działać! Na początek może ustawienia graficzne, np wyłączyć te wszystkie antyanalisingi( czy jakoś tak :D ) grafike sobie zmniejszyć na najniższą( zakładając że masz wyższą) albo sterowniki sobie nowe ściągnąć i zainstalować

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z css. Po ostatniej aktualizacji (wczorajszej) usunęło mi wszystkie serw z favorites. Nie przejąłem się tym, bo mam je zapisane. Ale teraz za każdym razem gdy odpalam css'a katalog favoites jest pusty :(. Wie ktoś może, żco z tym fantem zrobić?

Wyglada na to, ze wraz z nowym update'm cos panowie z Valve spieprzyli... U mnie jest tak samo a dodatkowo jeszcze sa spore problemy z polaczeniem z polskimi serwerami - mam nadzieje, ze to minie lada dzien!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem następujący:

W trakcie gry w losowo różnych momentach gra się "wiesza" i pojawia się następujące info: "Instrukcja spod "0x241f94b7" odwołuje sie do pamięci pod adresem "0x010d0cc8".

Pamięć nie może być "read".

Kliknij OK, aby przerwać działanie aplikacji."

Czy ma ktoś choć blade pojęcie "osochozzi?"

thx za pomoc PZDR.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...