Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wlosek

Rozwiązany: Bad Company: 2 - kolekcja broni i przekaźniki

Polecane posty

Ja mam malutką prośbę, a mianowicie:

Mógłby mi ktoś napisać gdzie w Bad Company: 2 w kampanii można znaleźć XM8 bez celownika optycznego i Scar-LS z celownikiem optycznym. Tylko tych dwóch broni mi brakuje do całej kolekcji, więc byłbym bardzo wdzięczny, gdyby ktoś mi napisał gdzie takowe bronie się znajdują :D

Oraz:

Gdzie misji pt: Śnieżna Ślepota znajdują się przekaźniki, bo jeden już tam znalazłem, ale drugiego nie. Przeszukałem całą mapę i znalazłem tylko ten na dachu jednego z domków, który można spotkać chowając się przed mrozem.

Proszę :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do broni to ja pomogę :) A więc jak grasz to spójrz na mini mapę tam masz miejsca nowych broni zaznaczone symbolem pistoletu :) Oczywiście tam nie tylko są nowe bronie ale tez zaznaczone są te przydatne na danym etapie:D O i jak wczytuje Tobie się misja to w tabelce jest pokazane jaka nowa bron znajdzie się w tej misji :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak się wczytuje to nie są wszystkie bronie podane. A tam gdzie są te pistoleciki na mapie to też nie wszystkie bronie są. One mogą być ukryte gdzieś w polu.

A co do przekaźników to on jest pod wiatą, po lewej, ale nie na początku. Można ją znaleźć dopiero wtedy gdy uciekamy przed mrozem. Ale i tak dzięki.

JEŚLI CHCECIE, TO MOŻECIE UMIESZCZAĆ TU SWOJE PROBLEMY ZE ZNALEZIENIEM CZEGOŚ, HMM?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...