Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

woleczek

CD-Action Oddam ponad 60 numerow w dobre rece

Polecane posty

Czesc, zasadniczo nie patrzylem gdzie powinno sie zakladac taki temat, ale cel jest szczytny, wiec nie marudzic!

Mam do oddania ponad 60 numerow czasopisma:

- WSZYSTKIE numery od 42 (listopad '99) do 100 (czerwiec '04) (pelne roczniki 2000, 2001, 2002, 2003 razem z numerami specjalnymi)

- (mocno podniszczony) nr 35 (kwiecien '99), nr 102 (sierpien '04), 104 (pazdziernik '04) oraz nr 108 (styczen '05)

Czasopisma nosza slady uzytkowania, jednak stan prawie wszystkich mozna okreslic jako bardzo dobry. A jak sie komus nie podoba to niech wyrzuci, mnie jest zal.

Mieszkam w Łodzi, odbior osobisty jak najbardziej mozliwy i swoja droga nie widze innej mozliwosci bo nie zamierzam sie zabawiac z poczta. Chetni niech pisza!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo chętnie bym wziął .Co prawda mieszkam w Poznaniu ,ale w tą sobotę jadę do Łodzi na Final Four Ligi mistrzów w siatkówce .CDA kupuję od 2007 roku i zawsze chciałem zobaczyć jak wyglądały stare numery .Jestem bardzo zainteresowany :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez zapominalstwo narobilem sobie klopotu bo sie odezwalo wiecej osob niz jedna :). Kto jest najbardziej zdeterminowany/zdesperowany niech sie odzywa glosno tutaj lub na priv. Dla bardzo napalonych moge podac gg albo telefon, a nawet narysowac strzalki na chodniku jak do mnie trafic. i zaopatrzcie sie w pojazd, bo ja tych 60numerow "na kupie" nie jestem w stanie uniesc nawet.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...