Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

danio57

Rozwiązany: drakensang-problem z misja

Polecane posty

Misja w której musimy zebrać 3 smocze kamienie(przygotowanie do smoczego czegoś).

Znalazłem prawe i lewe skrzydło (były na takich ładnych podwyższeniach, oświetlonych, w piwnicach tej świątyni). Nie wiem gdzie jest 3 element. Znalazłem miejsce gdzie powinien być (tez takie oświetlone podwyższenie), ale go nie ma, jakbym juz zebrał, a gdy idę do typa od misji to mówi, że nie mam jeszcze wszystkiego.

Może element znajduje się zupełnie gdzieś indziej, a ja go znaleźć nie mogę, albo jakiś błąd gry? Całe piwnice mam zwiedzone (łącznie tam gdzie te pająki były).

Proszę o pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misja w której musimy zebrać 3 smocze kamienie(przygotowanie do smoczego czegoś).

Znalazłem prawe i lewe skrzydło (były na takich ładnych podwyższeniach, oświetlonych, w piwnicach tej świątyni). Nie wiem gdzie jest 3 element. Znalazłem miejsce gdzie powinien być (tez takie oświetlone podwyższenie), ale go nie ma, jakbym juz zebrał, a gdy idę do typa od misji to mówi, że nie mam jeszcze wszystkiego.

Może element znajduje się zupełnie gdzieś indziej, a ja go znaleźć nie mogę, albo jakiś błąd gry? Całe piwnice mam zwiedzone (łącznie tam gdzie te pająki były).

Proszę o pomoc.

Ten element ostatni a mianowicie korpus smoka znajduje się w jaskiniach pod kryptom tej swiątyni

,zobacz an mapke.Musiesz tam walczyc z kilkoma małymi pająkami i na końcu z duzym .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukaj dokładnie. Po zabiciu tego wielkiego pająka będą leżały koło niego 3 truposze. Obok czerwonego kultysty będzie korpus. Też błądziłem jakieś 3 razy od góry do dołu szukając, wiele razy właśnie będąc obok :tongue: Podsumowując, zejdź na najniższy poziom i znajdź trup czerwonego kultysty. Następnie zabierz leżący obok niego korpus i... ciesz się zwycięstwem :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wolno się wciąć: ja mam problem z fontanną. Jak mam ustawić dźwignie żeby było dobrze? I jeszcze jedno: mój bohater jest ciężko ranny. Jak mogę się uleczyć? W Adwenturii na początku można się było zwrócić do jakiegoś maga/duchownego i on uleczał. Czy w Fredok jest taki "medyk"?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom a obok ciała kolesia leży Korpus Smoka. A jaką postacią grasz?

Jeśli wolno się wciąć: ja mam problem z fontanną. Jak mam ustawić dźwignie żeby było dobrze? I jeszcze jedno: mój bohater jest ciężko ranny. Jak mogę się uleczyć? W Adwenturii na początku można się było zwrócić do jakiegoś maga/duchownego i on uleczał. Czy w Fredok jest taki "medyk"?

Jeśli chodzi o tą fontanne to daj wajchy następująco:

dol,gora,dol,dol,gora

A przy uleczaniu to uzyj balsamu i/lub bandaży

A jak nie wiesz jak uzyc to otwórz ekwipunek==wybierz bandaz/balsam==kliknij PPM==na UZYJ

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie malutkie pytanie. Otóż pozyskałem do mojej drużyny Josta (mag) i mam taki skład: Amazonka, Krasnolud wojownik, Jost i ja łucznik. Jestem już na orkach i nie mogę ich w ogóle pokonać czyt. Rozdział VI, Mały obóz. Pytanie odnośnie Josta. Osoba ta ma dosyć pokaźny arsenał czarów, lecz nie może z nich korzystać :dry:, wiecie może skąd pozyskać jakiś kostur by w końcu zaczął działać? Obawiam się, że bez niego dalej nie dam rady, bo wszyscy mi padają :sad:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny problem: po tzn jak zabijemy wielkiego inkwizytora idziemy do ruin zamku i tam na końcu jest ten typ co juz go wcześniej spotkaliśmy i ma obstawę dość niezłą. Nie zdążę mu paska hp do połowy zjechać już nie żyje. Jest jakiś sposób na niego?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi Ci o Kastana Gamblacka? Jeśli tak, to ja go pokonałem praktycznie cudem. Na początku "zlurowałem" całą obsadę na schody. Tzn ucieknij na samą górę byś mógł postawić tam maga/łucznika. Kastan, za Wami nie pobiegnie więc, będziesz mógł zająć się jego obstawą. Pamiętam, że walka była długa i na końcu pozostała mi tylko amazonka :tongue: . Cóż mogę jeszcze poradzić, na pewno przed walką zażyj dla każdego proszek na rany, oraz jak będziecie na schodach - ładuj wszystkie umiejętności na jednego. Wtedy dosyć szybko padają :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już go pokonałem, ale grałem inną postacią od nowa bo moja była do niczego. I teraz zrobiłem misje "niczym cień" to miał tylko 3 pomocników i bez problemu go rozwaliłem.

Edit:

Problem z misją w, której musimy zabić tą przywódczynie Naisbach(czy jakos tak). Wchodzimy na dziedziniec i atakuje nas ten sam czarodziej co w porcie. Rozwalam go i potem pojawiają się duchy ognia i robotnicy Naisbach bez końca. Rozwalam ich ale i tak pojawiają się nowi i mnie rozwalają. Coś robie nie tak? Czy po prostu ich jest tak dużo?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...