Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rajan1gno

Szukam taniego PDA

Polecane posty

Tak jak w temacie.

Przede wszystkim chciałbym aby sprzęt był nowy, nie ma innej opcji. Ekran stosunkowo duży niekoniecznie chodzi tu o to aby można było się chwalić, po prostu ma być na tyle szeroki aby funkcjonalny, ale żeby bez problemu mieścił się w kieszeni. Koniecznie możliwość obsługi większości popularnych formatów(do filmów, audio, grafik, e-booków,obsługa pdf itp ). Klawiatura qwety, w pewnym stopniu może być dotykowy z rysikiem, grunt aby było to wysoce funkcjonalne a nie na siłę. Mile widziane programiki jak np. Pakiet OFFICE Word, Excel, PowerPoint, Internet Explorer, Windows Media Player. Pamięć wewnętrzna przynajmniej 128 MB, z dodatkowymi wejściami na karty pamięci. Koniecznie WiFi oraz net przenośny. Kolor najlepiej czarny bądź popielaty(może być połączenie tych dwóch kolorów :tongue: ) Zupełnie nie potrzeba mi kamera, aparaty gry i inne bajery. Dobre głośniki też nie są konieczne o ile będzie wejście na słuchawki. Procesor nie musi być jakiś super, ale bez przesady z 500 MHz by się przydało. No i bateria- podobnie jak procesor, super "wypasiona" być nie musi, ale nie mam zamiaru ładować jej 5 razy dziennie :happy:

Proszę o pomoc w wyborze najlepiej tak do 500 zł o ile to możliwe. Z góry dzięki!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Whoah, niezła oferta na tego iPAQa :)

Na papierze całkiem przyzwoity sprzęt, miałem Toshibę G500 o podobnych parametrach i spisywała się całkiem nieźle.

Szkoda, że autora tematu nie interesuje używany sprzęt, bo chcę się pozbyć swojej Toshiby G810, i to w cenie zdecydowanie poniżej 500 zł :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k0nrad - oferta aktualna? : ) Właśnie się od jakiegoś czas głowie nad zakupem ciekawego telefonu, może padłoby na tę Toshibę... Choć w sumie wolałbym jakiś telefon z "fizyczną" klawiaturą... Ale jeśli aktualne, może skusisz mnie ceną. : )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...