Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sketer

Rozwiązany: Skrzynie w gothicu 3

Polecane posty

Witam!

Na internecie znalazłem kilka tematów o skrzyniach z bronią w gothicu 3 .Jest ich 48 i jeśli otwiera się je w dobrej kolejności to mają być w nich coraz lepsze bronie .W 48 skrzyni gniew innosa .Więc otwieram je po kolei w pierwszej była broń taka jak w spisie ale w 2 zamiast łuku asasyna był rapier a w 3 zamiast kościanego łuku kusza łowcy głów .Tylko nie jestem pewny co do drugiej skrzyni która znajduje się pod cape dun .Było tam kilka skrzyń w jednej znalazłem rapier ale 1 była zamknięta na arcymistrzowski zamek a ich jeszcze nie mogę otwierać czy to była 2 skrzynia z bronią.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile wiem to zawartość większości skrzyń jest generowana losowo, to może wyjaśniać ten problem. Jeśli ten twój sposób działa to nadal mogą być coraz to lepsze bronie, tylko trochę inaczej rozmieszczone.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy od tego w jakiej kolejnośći. Ale mogłeś pominąć wcześniej bo w poradniku jest opisane gdzie jest która skrzynia.

A żeby gniew innosa zdobyć to możesz wszystkie skrzynie otworzyć te co trzeba a tą co jest w spisie pierwsza otworzyć jako ostatnią i tam będzie Gniew Innosa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazewnictwo odgrywa tu kluczową rolę. Sprzęty pozyskiwane z ciężkich lub starych skrzyń są z góry ustalone (a przynajmniej powinny być, ewentualne bugi to już inna bajka). Cała reszta oferuje losową zawartość. Radzę ostrożnie podchodzić do wszystkich dostępnych w internecie spisów, zwłaszcza tych określającyhc lokalizację poszczególnych skrzyń. Wiele z nich powstało jeszcze przed podziałem z patcha 1.70 (na stare/ciężkie, tzn. z magią/bronią), przez co często mogą wprowadzać niezły chaos.

Było tam kilka skrzyń w jednej znalazłem rapier ale 1 była zamknięta na arcymistrzowski zamek a ich jeszcze nie mogę otwierać czy to była 2 skrzynia z bronią.

Skrzynie z bronią/magią nie wymagają umiejętności otwierania arcytrudnych zamków. Z tego co pamiętam, da się je otworzyć od samego początku gry, z najniższym możliwym poziomem operowania wytrychem. Wszystko powyżej tego to skarby z losowo generowaną zawartością.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...