Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

matol

Ramy - czy się nie pokłócą ?

Polecane posty

Witam

Otóż chciałbym sobie dokupić taki ram. Obecnie posiadam taki ram. Kupiłbym ten sam, ale ten który już posiadam nie jest nigdzie dostępny. Moje wątpliwości są takie - czy te ramy nie będą się "gryzły" ? Mają różne CL i różne napięcie... Moja płyta główna to Abit AN52. A może zdecydować się na całkiem co innego ? Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie same ramy i najlepiej z nimi współpracują OCZ Special OPS oraz Vista Upgrade. Sam posiadam te pierwsze i nie ma żadnych problemów, można kupować w ciemno.

Kurde, trochę kosztują te które zaproponowałeś. Chciałem się zmieścić w przedziale 160-180... A co w Twojej wypowiedzi znaczy, że "najlepiej z nimi współpracują OCZ Special OPS oraz Vista Upgrade" ? Inne niby mają współpracować gorzej (np te które ja zaproponowałem) ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

One mogą w ogóle nie współpracować choć możliwe, że będą. Te modele które Ci podałem działają z tymi patriotami na 100% bo sam testowałem.

Nikt Ci na takie pytanie nie odpowie, masz szczęście, że jak raz posiadam takie same pamięci dlatego mogę polecić Ci te 2 modele bo je testowałem, może warto dołożyć 20zł i mieć pewność, że zadziałają, ja kupowałem w ciemno, ty masz szczęście, że możesz kupić w ciemno ale nie musisz. Radze patrzeć na timingi/napięcia i taktowanie, a dopiero w następnej kolejności na producenta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnią się napięciami i to główny powód dlaczego mogą nie działać, ponieważ wszystkie banki zasilane są takim samym napięciem. Po za tym co ja się tu będę produkować jak chcesz to kupuj tamte może zadziałają to tylko twój wybór, póki nie sprawdzisz nie będziesz wiedział.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, rozumiem... Z drugiej strony OCZ Special OPS też mają inne napięcie, mianowicie 2.0, podczas gdy moje aktualne patrioty mają 1.8. Zaś OCZ Vista Upgrade mają 1.8. Dzięki za rady, zastanowię się jeszcze nad zakupem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...