Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

Dotykowiec do 600 złociszy

Polecane posty

Rozważam zakup telefonu (nowego) z dotykowym wyświetlaczem. Skromniutkie wymagania:

? WiFi (absolutnie i niezaprzeczalnie!)

? Aparat co najmniej 3 Mpix z trybem makro

? Preferuję Nokię, bo mam sentyment do tej marki (poza tym lubię Symbiana)

Myślę nad Nokią 5530 xm, co Wy na to?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę przeszkód - świetny telefon. Miałem okazję używać i muszę powiedzieć, że pisze się na niej świetnie, oczywiście kaj na klawiaturę ekranową. Przy macaniu ekranu nie zauważyłem różnicy w porównaniu do iPhone'a, który podobno ekran ma najlepszy. Pograć też się da, nawet w gry wymagające akcelerometru, bo ten działa dość dobrze. System działa szybko przy nawet przy zapchanej galerii, filmy wyglądają nieźle. Nie ma się do czego przyczepić :) W tej kategorii cenowej nie ma dobrej konkurencji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nokia 5530 to super telefon (wiem bo posiadam) alerazem z nim radze kupić zewnętrzny gps LD 3w ( cena od 50 do 100 zł) wtedy będziesz miał wersje z nawigacją tylko trza dograć jeszcze program ( np ovi maps 3.3 lub 3.4)

http://www.allegro.pl/item936931446_super_...ynia_od_ss.html

http://www.allegro.pl/item940026728_nokia_...a_barticom.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Najlepszy bedzie Samsung i900 Omnia do 600 zl chyba da rade go dostac a nie ma z nim zadnych problemow

Na windowsa sa swietne programy i nawigacja...

Osobiscie uwazam ze z windowsa bedziesz bardziej zadowolony niz z symbiana

Pozdrawiam !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam i900 i jestem bardzo zadowolony z tego telefonu, liczba opcji i dodatków do niego jest niesamowita. Minusem jest to że na starcie ten telefon nie ma dobrego otwarzacza multimediów(MP3, avi, rmvb nie działa a instalacja kodeków kończy się reinstalacją systemu), dialer jest cienki, a o książce telefonicznej już nie będę wspominał. Oczywiście dzięki edycji rejestru(w końcu windows mobile) można zmienić wszytko od czułości ekranu po czas włączania telefonu, oczywiście trzeba się trochę pobawić i poczytać fora. Dobrą opcje jest szybka reinstalacja systemu w ustawieniach mamy takie coś jak zerowanie pełne wystarczy zaznaczyć partycje na której jest system i natychmiast mamy na świeżo załadowany Wwndows na nowo. Minusem jest jeszcze zalezienie niektórych opcji, czasami trzeba przelecieć całe ustawienia, żeby znaleźć docelową opcje, ale telefon polecam z czystym sumieniem.

EDIT: Nie nadaje się w ogóle jako przenośna platforma do gier, grałem w NFS:Undercover nawet fajnie, ale gier zbytnio nie ma sensor ruchu do omni, znalazlem gdzieś Age of Empire 1, tylko nie chciała działać na całym ekranie więc ciężko było.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko do Symbiana jestem bardziej przekonany (miałem już 2 smartfony, tj. 6120c i N82 i mile wspominam interfejs i liczbę aplikacji) i pewnie zdecyduję się na 5530, w każdym razie dzięki za rady. Temat do zamknięcia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...