Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Brethil

Europa Universalis 2

Polecane posty

Gość Koluso_mATRIXOpULA

DZIĘKI CHYBA JUTRO SOBIE KUPIE.

Nie chcem z innego czasopisma, wole extra klasyke.

Ale ja w Empiku ostatnio nie widziałem tej gry, może przeoczyłem :shock:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak juz sobie kupisz i spodoba Ci sie to polecam Ci www.eufi.org ja na tej stronce jestem codziennie, to jest taka piekna strona - kopalnia iformacjii na ten temat :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kroolik
Wiecie może , jak sprawdzić, co muszę zrobić, by wygrać grę w trybie "Misja"? Bo jak na razie wszystkie kraje mają w wyniku wykonane 0%?

Hmmmm, nie pamiętamm już dobrze, ale wydaje mi się, że jest tam gdzieś ikona takiego pergaminu (nie dyplomacja, tylko inny) jak na to klikniesz to Ci się wyświetli lista dostępnych misji, wybierasz jedną, zaliczasz i dostajesz za nią punkty a potem bierzesz następną itd..W rybie 'misja wydaje mi się, że gra sama Ci zadania przydziela, ale głowy nie dam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, to nie o to chodzi. Wybieranie zadań owszem, wiem jak działa. Ale ich wykonywanie nic mjak na razie nie daje...

Też sądziłem, że w trybie misja dostanę jakieś zadanie na początku, czy coś. Ale nic takiego nie zaszło...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość s2nto
Mam problem kiedy zaczynam grać występuje błąd i mnie z gry wywala . Może ktoś wie jak temu zaradzić ? :?
Poda config swojego kompa:

graf:

stery: (z aktualizacjami)?

system operacyjny:

Ram:

wersja gry?:

P.S

Największy portal o europie universalis w Polsce www.eufi.org :) wspomnij adminowi omnie by mnie odblokował

:roll: :roll: będe wdzięczny

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość hirokaraka

W katalogu z grą znajdziecie plik tekstowy o nazwie "Buttons". Tam można skonfigurować poszczególne skróty klawiszowe i dodać nowe.

BTW: czy jak piszecie tutaj o patchu 1.8 to macie na myśli 1.08? Bo chciałem sobie zaktualizować grę, a na forum eufi jest patch 1.08. Tyle, że aktualizuje on wersję 1.00, a nie 1.07 (taką posiadam). Czy to znaczy, że nie mam szans na wersję 1.08 :cry: :?:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukam pachta 1.07PL -> 1.08PL jesli ma ktoś na dysku i przesłal mi ( przanmers@wp.pl ) byłbym bardzo wdzięczny. linki skąd można pobrać to rozszerzenie tez mile widziane.

pozdro

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sciągnęłem sobie patcha 1.09 i znalazłem także nieoficjalne spolszczenie do niego - tylko nie potrafię go zainstalować. Niby rozpakowuję do pliku z grą ale to nic nie daje - ktoś może próbował go spolonizować i wie jak to zrobić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...