Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kaczek93

Kupno Kart Graficznej !PILNE!

Polecane posty

Procesor się nada. Jakbyś miał może niedługo przypływ gotówki to mógłbyś kupić lepsze chłodzenie i spróbować go podkręcić do 3.0 ;]

Tu wszytko o OC pisze -> http://forum.cdaction.pl/Poradnik-podkreca...row-t62239.html

Acha. Więc zasilaczyk 60zł i karta 220zł więc wyjdzie ok. 300zł. Super, pewnie jutro zamówię ten zasilacz. Oczywiście obecnie upgrade sprzętu taki lekki bo na nic lepszego mnie nie stać ale dobre i to.

Ale zaraz, nie muszę nic robić z procesorem jeśli dobrze zrozumiałem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, zasilacz Delta zamówiony. http://www.allegro.pl/item931679112_delta_...ss_wroclaw.html

Może kiedyś zaopatrze się w coś lepszego ale jeśli chodzi o OverLocking to na razie nie zamierzam się tym bawić :)

Trochę poczytałem i sam nie wiem czy dobrze robie zamawiajac tą Deltę, bo jeszcze ostatecznie nie złożyłem zamówienia. Jeśli nie pociagnie mi tego radeona z resztą sprzętu to będzie nie ciekawie ale kurczę cena w miarę atrakcyjna ale już sam nie wiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie podajcie mi coś w miarę taniego najlepiej do 100zł, może być używane, aby pociągnął ten sprzęt.

Już nie ogarniam, ta każdym forum każdy radzi coś innego. Ok, kartę już wybrałem Radeon HD 4670, teraz potrzebuję zasilacza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten CM ma 264W na liniach 12V... Pewnie refurbished.

Jeżeli już coś droższego od tej Delty, to np. właśnie Fortron podany przez SwistKa, z tym, że w ram.net.pl jest taniej, bo za 126,88zł ;).

Ten zasilacz Cooler Master jest robiony przez AcBela-dla ciekawych, sam nie wiedziałem, musiałem sprawdzać po numerze UL. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten CM ma 264W na liniach 12V... Pewnie refurbished.

Jeżeli już coś droższego od tej Delty, to np. właśnie Fortron podany przez SwistKa, z tym, że w ram.net.pl jest taniej, bo za 126,88zł ;).

Nie chodzi mi o tyle droższego co po prostu "pewniejszego".

Czyli z tego co rozumiem ten fortron byłby najlepszym rozwiazaniem?

Edit: Rzeczywiście ten z ram.net tani jak barszcz. prawie 160zł razem z przesyłką.....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...