Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pikasso

Komputer się wyłącza

Polecane posty

Polecam zasilacz Rasurbo 550w

Módl się aby Sevard tego nie zobaczył. Jeszcze osta dostaniesz za takie coś :)

[edit]

@down No i wykrakałem... :P

[edit2]

Tak w ogóle to z autorem tematu na GG już doszliśmy co trzeba kupić :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Módl się aby Sevard tego nie zobaczył. Jeszcze osta dostaniesz za takie coś :)

Modlitwa nie zadziałała.

@Tuszczu Na tym forum nie zamierzamy tolerować polecania sprzętu niskiej jakości. W sumie to nie, ten wyrób zasilaczopodobny nie jest nawet niskiej jakości. Czyli inaczej - na tym forum nie będziemy tolerować wciskania ludziom wyrobów niskiej jakości, lub złomu. Jesteś nowy więc tylko upominam, następny taki wyskok i będziemy inaczej gadać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz sobie na opinie o jednym z ich produktów na proline. Wnętrze tych tworów też nie wygląda zbyt obiecująco. W dodatku nie wiadomo kto tak naprawdę wyprodukował te zasilacze (brak jakiegokolwiek info w necie). Recenzje w necie też wyglądają różnie. Zerknij tu, napięcia na linii +12V są niebezpiecznie blisko górnej granicy normy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Linia 12V często jest zawyżana przez producentów. W linku który podałeś SilverStony mają takie same 12V. W tym wypadku liczy się bardziej wahanie idle/stress niż wartość (która nie przekracza normy).

Nie chcę bronić Rasurbo - bo jak pisałem nie miałem tego w ręku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Główną wadą zasilaczy Rasubro jest to, że moc to one mają na papierze, bo niemiecki importer (czyli Rasubro) przy rebrandowaniu zwiększył moc na tabliczce znamionowej. Jeśli się ich solidnie nie obciąży, to nie powinny nic spalić, ale czy będą działały stabilnie, to tego już nikt nie wie. Na pewno nie są to zasilacze warte polecenia, zwłaszcza biorąc pod uwagę ich cenę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę mieszać autorowi tematu, ale... Fortron, Tagan, BeQuiet, Corsair, OCZ, Topower i tego się należy generalnie trzymać. Jak coś upatrzysz to uderzasz do wujka googla i wszystko wiesz.

Spory czas temu powymieniałem strzelające Feele na Fortrony i mam spokój. Feele na tyle przyzwoitości wykazały, że nie zabrały ze sobą innych komponentów - ale to mógł być mój fart. Osobiście mam to http://zenfist.pl/corsair-cmpsu550vxeu-550w-p-1655.html i nie mam prawa nawet pisnąć że zasilacz jest beee (dlatego wpisałem Corsarza na listę). Testowany na EP35-DS3 z Q6600 na srogim OC (3.4-3.6GHz) i nawet się nie spocił. Tyle tylko że ja za niego zapłaciłem ponad 50PLN mniej niż na zenfist.pl. Kwota 320PLN przekracza budżet który podałeś, więc decyzja należy do Ciebie, czy dozbierasz czy kupisz coś tańszego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sevard ok sorka jeżeli naruszam wasze niebagatelne i bezawaryjne sprzęty o których Mówisz\Cie. Tylko wyraziłem swoje zdanie. Przyznam też że nie znam się zbytnio na zasilaczach ale myślę że jeżeli jest to zasilacz który jest mniej znany (też jego firma) to nie znaczy iż to "złom" jak Ty o nim piszesz i nie można o nim wspomnieć. Mój kolega posiada ten zasilacz na dobrych podzespołach i nic się nie dzieje ;)

Pozdro, Tuszczu :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, złom to może nie jest, tzn. nie w takich kategoriach jak np. Codegen, czy inny Tracer, ale też nie jest to coś, co można komukolwiek polecić. Cena jest stanowczo za duża, jak na zasilacz z średniej półki, w którym firma sprzedająca to coś jako swój produkt (bo produkuje to ktoś inny) trochę przesadziła z mocą na tabliczce znamionowej tzn. o jakieś 200W. Ten zasilacz nie stanowi dużego zagrożenia, o ile za bardzo się go nie obciąży (powiedzmy do 400W jest bezpieczny), ale jeśli się obciąży, to może być różnie. 200zł to dużo jak na zasilacz o faktycznej mocy 350W.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem ocz z odpinanymi kablami, lecz nie wiem co zrobić z 1 rzeczą. Taśmą mam podłączone dyski twarde i mam kontrole na pci i do niego mam podłączony napęd taśmę. Tylko jak się włącza komputer to mi nie widzi co mam podłączone do kontrolera. A chciał bym do niego podłączyć dyski by taśma nie szła przez cały komputer do napędu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...