Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

daniel2446

kupno kompa - co zlozyc?

Polecane posty

Hejka,

chce zlozyc kompa, cel: do grania, glownie w wow, ale tez takie rzeczy jak wiedzmin, mass effect itp

budzet: 1.8k

poszperelem nieco po stronkach i co do kilku elementow mam pewnosc, ale w kilku innych potrzebuje pomocy :)) tam gdzie bede znaki zapytania dawajcie swoje typy, tam gdzie podaje moj typ mam raczej pewnosc (choc sugestie mile widziane)

procek: Intel Core? i5 Quad Processor i5-750

plyta glowna: ASUS P7H57D-V EVO

grafa: ASUS Radeon HD 5870 1GB

twardy dysk: ???

pamiec: ???? <ile gb? 4? 8?>

obudowa: ???

zasilacz: ???

naped: ??? <tu akurat chyba nie ma znacznia? wszystkie mniej wiecej maja podobne parametry>

co jeszcze??

za pomoc z gory dzieki :))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz gdzie mieszkasz i postaramy się znaleźć jakiś dobry i tani sklep w Twojej okolicy.

plyta glowna: ASUS P7H57D-V EVO

grafa: ASUS Radeon HD 5870 1GB

Można wybrać lepszą płytę główną. Kartę wybrałbym HD5850 :).

co jeszcze??

Obowiązkowo chłodzenie procesora, przyda się do podkręcania.

pamiec: ???? <ile gb? 4? 8?>

4GB starczy w zupełności. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<ciach> nie cytujemy poprzedniego posta - Pzkw

hmm jesli chodzi o pamiec to roznicy cenowej wielkiej nie ma miedzy 4 a 8gb, system bede mial win7 64 bit wiec nie bedzie problemu z obsluga 8gb, a chcialbym uniknac sytuacji gdy za pare miesiecy musze dokupywac pamieci... ale jak juz powiedzialem wczesniej zaden ze mnie specjalista dlatego pytam i dziele sie swoimi watpliwosciami :))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie będziesz używał komputera do profesjonalnych zastosowań, a tylko do gier, to 4GB starczy bez problemu (niby Metro2033 ma w wymaganiach 8GB, ale to już gruba przesada ze strony twórców).

Nie cytuj poprzedzającego posta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<ciach> nie cytujemy poprzedniego posta - Pzkw

hmm jesli chodzi o pamiec to roznicy cenowej wielkiej nie ma miedzy 4 a 8gb, system bede mial win7 64 bit wiec nie bedzie problemu z obsluga 8gb, a chcialbym uniknac sytuacji gdy za pare miesiecy musze dokupywac pamieci... ale jak juz powiedzialem wczesniej zaden ze mnie specjalista dlatego pytam i dziele sie swoimi watpliwosciami :))

Ram możesz dokupić później. Żadna gra nie wymaga 8 giga. Wyjątkiem jest Metro 2033, którego wymagania to chyba z kosmosu.:P W grze tego na 99% nie będzie widać.:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...