Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Raikiri07

Pocałunek Ciemności

Polecane posty

pd_1007.jpg

Oprawa: miękka

Wprowadzono: 10-01-04

ISBN: 83-7298-230-9

Stron: 494

Wymiary: 125x183

Jest to książka fantastyczna, która opowiada o księżniczce Meredith NicEssus, ukrywającej się pod imieniem i nazwiskiem Meredith Gentry. Nie zwiedźcie się tym banalnym wymysłem autora co do zmiany nazwiska, później będzie o wiele lepiej. A więc księżniczka uciekła z Dworu Faerie ponieważ wszyscy chcieli ją zabić, łącze z jej ciotką królową Powietrza i Ciemności. Uciekła do świata ludzi i pracuje jako prywatny detektyw z Agencji "Greya", zajmując się tam sprawami związanymi z magią i paranormalnymi wydarzeniami. Używa swojej magii, niedocenianej na dworze Faerie do pomagania ludziom. Niestety potem zostanie sprowadzona na dwór swojej ciotki, jeżeli chcecie dowiedzieć się co stanie się potem po prostu przeczytajcie. Jest to książka, która ma w sobie to coś, ja przeczytałam ją w dwie noce...a książka ma tak jak wyżej pisze 494 strony. Jest w niej pełno magii, różnych nieśmiertelnych istot. Jeżeli ktoś ją przeczytał na pewno wie, że książka jest godna uwagi. Powinna zaspokoić wysublimowane gusta. I mam prośbę jeżeli ktoś znalazł drugą część tej pięknej opowieści autorki Laurell K. Hamilton proszę o kontakt, ponieważ czują niedosyt po pierwszej części. Z góry dziękuję ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...