Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość _Niewiem_

The Sims 2

Polecane posty

A ja mam trzy małe pytanka :

1. Po pierwsze : simy zainstalował moj tata na swoim profilu i ma wszystkie trzy miasta i to po polsku. Kiedy na moim profilu właczam simy mam tylko dwa miasta i na dodatek po angielsku :? Co mam zrobic ??

2. Drugie pytanko CZY KTOS MA KOD NA KASE DO SIMS 2 ??

3. Kiedys kazalem simce przytulić dziecko jak bylo w kojcu... A tu ona się zablokowała jakiś kwadrat od kołyski... A inne simy podchodzą zabierają malego i tak dalej... A tak simka się zablokowała i stoi juz 3 godziny ( w grze )

PS.

Zapomniałem, mam jeszcze jedno pytanko... Otóz kiedy chce włączyc samouczek to się ładuje, laduje, laduje... i po chwili wraca do ekranu wyboru miasta. Pozdrawiam

1. Profil?? Jaki profil chodzi Ci o to, że kompa masz podzielonego na konta dla użytkowników czy jakoś tak. Jeżeli tak to chyba wiem w czym jest problem, miałem ten sam problem w Sims1 jak owa gea była na dysku "D" a dysk "C" był formatowany (gdzie był windows). Po zaintalowaiu wina odpaliłem sims1 i miałem po angielsku. Musiał byś właśnie na swoje konto zainstalować "The Sims2".

2. http://www.simspage1.prv.pl/ właś tu i zjeć troche na dół storny tam powinny być podane wszystkie kody (uwaga nie testowałem ich więc nie wiem czy działają a tak wogóle to nie gram na kodach).

3. Poczekaj moża, ąz kiedy ona uśnie lub coś jak to nie zadziała to złapałeś poważnego buga, którego jeszcze ja naszczęście nie miałem. Zapewne wystarczy wyprowadzka i wprowadzka do domu i po sprawie.

4. Niestety nie znam odpowiedzi na twe pytanie.

Dobra nareście! Teraz ja mam małe pytanie. W jakim folderze są zamieszczone rodziny simów z gry? Też w "User data" jak w sims1?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bartek 3351

Instaluje, włączam, filmik, wybór miasta po wyborze miasto pokazuje się na 5 s i załącza się ZRZUCANIE FIZYCZNEJ PAMIĘCI Z KOMPUTERA i tak za każdym razem.

Mój sprzęt:

AMD Athlon 2000+

GeForce FX 5200

512 RAM

HDD 80 GB

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam trzy małe pytanka :

1. Po pierwsze : simy zainstalował moj tata na swoim profilu i ma wszystkie trzy miasta i to po polsku. Kiedy na moim profilu właczam simy mam tylko dwa miasta i na dodatek po angielsku :? Co mam zrobic ??

2. Drugie pytanko CZY KTOS MA KOD NA KASE DO SIMS 2 ??

3. Kiedys kazalem simce przytulić dziecko jak bylo w kojcu... A tu ona się zablokowała jakiś kwadrat od kołyski... A inne simy podchodzą zabierają malego i tak dalej... A tak simka się zablokowała i stoi juz 3 godziny ( w grze )

PS.

Zapomniałem' date=' mam jeszcze jedno pytanko... Otóz kiedy chce włączyc samouczek to się ładuje, laduje, laduje... i po chwili wraca do ekranu wyboru miasta. Pozdrawiam[/u']

1. Profil?? Jaki profil chodzi Ci o to, że kompa masz podzielonego na konta dla użytkowników czy jakoś tak. Jeżeli tak to chyba wiem w czym jest problem, miałem ten sam problem w Sims1 jak owa gea była na dysku "D" a dysk "C" był formatowany (gdzie był windows). Po zaintalowaiu wina odpaliłem sims1 i miałem po angielsku. Musiał byś właśnie na swoje konto zainstalować "The Sims2".

Profil w systemie XP... Tzn. ja, mój tata i mama mamy osobny pulpit , osobne ikony, osobne pliki cookie, osobne ulubione... itd.

3. Poczekaj moża, ąz kiedy ona uśnie lub coś jak to nie zadziała to złapałeś poważnego buga, którego jeszcze ja naszczęście nie miałem. Zapewne wystarczy wyprowadzka i wprowadzka do domu i po sprawie

Ps. nie powiedziałem jeszcze, ze skreslilem jej polecenie, i dopiero wtedy zastygla w bezruchu. Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Instaluje, włączam, filmik, wybór miasta po wyborze miasto pokazuje się na 5 s i załącza się ZRZUCANIE FIZYCZNEJ PAMIĘCI Z KOMPUTERA i tak za każdym razem.

Mój sprzęt:

AMD Athlon 2000+

GeForce FX 5200

512 RAM

HDD 80 GB

Miałem ten sam problem sprawdź czy masz sprawne RAMy i zasilacz bo ja sie z tym męczyłem ok. 2 tygodni a to było przyczyną problemu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Instaluje, włączam, filmik, wybór miasta po wyborze miasto pokazuje się na 5 s i załącza się ZRZUCANIE FIZYCZNEJ PAMIĘCI Z KOMPUTERA i tak za każdym razem.

Mój sprzęt:

AMD Athlon 2000+

GeForce FX 5200

512 RAM

HDD 80 GB

Miałem ten sam problem sprawdź czy masz sprawne RAMy i zasilacz bo ja sie z tym męczyłem ok. 2 tygodni a to było przyczyną problemu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Mam problem. Nie mogę stawiać ścian, okien, drzwi, zmieniać tapet i podłóg itp. Ikonka jest, ale po wybraniu np podłogi nie idzie jej nigdzie umieścić. Co mam robić? Za wszelką pomoc z góry dzięki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeju ale :twisted: z ciebie jest #%^$$%$ a nawet :evil: *(*&*(&( nie umiesz czytać poradnik był napisany chyba ze 3 razy ( jakoś nie wierzę cobyś miał oryginalne simy) ale co tam :evil: :evil:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jesteś taki mądry cwaniaczku to lepiej byś napisał co było w tym poradniku a nie się wywyższał że masz oryginalne simsy!!

A jeśli Ty nie masz oryginalnych simsów to radzę skończyć tę konwersację bo może zrobić się nieprzyjemnie - Szaitis

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Koluso_mATRIXOpULA

Ja mam inny problem. Simy instaluja się szybko i bezboleśnie nie ma na nich rys ani zadrapań. Po instalacji gdy włączam gre wszystko jest O.K!

Wybieram sobie sima i tu zaczynają się schody kursor znika i pojawia się w określonym miejscu, czyli nie tam gdzie ja chcem. A gdy buduje sobie domek to wszystko miga, kursor jest w porządku :cry: . Mój sprzęt spełnia wymagania. Aha gra byla sprawdzana u mojego kolegi u niego wszystko jest good :shock:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koluso nie wiem czy nie masz podobnego problemu co ja. Otóż gram sobie normalnie jakomś rodzinką i tu nagle textury jakoś dziwnie skaczą, nic nie moge zrobić, czas w sims`ach się zatrzymuje i ledwo co moge wyjść z gry bo nic nie widze. Często tylko pomaga reset. Nie wiem co zrobic formatowanego kompa nie dawno miałem ale raczej tego wina nie jest a instalować gry nie chce jeszze raz. Chociaż problem występował przez formatem tyle tylko, że żadziej. Mój komp wspiełnia wymagania ale i tak go podam:

Atlon XP 1600+

Geforce 4 Ti 4200

512 ram DDR

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Chciałem się jedynie dowiedzieć, czy na Atholnie 1700+, 512 RAM i GeForce FX5200 można bezproblemowo zagrać w Sims 2. :)

Raczej tak, ja mam slabszy sprzet, a chodzi jak marzenie

Jak jesteś taki mądry cwaniaczku to lepiej byś napisał co było w tym poradniku a nie się wywyższał że masz oryginalne simsy!!

Jesli ty jestes taki madry cwaniaczku to sobie wez pierwsza strone, przewin na dol i przeczytaj... Alez to trudne do skumania, :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość iCe-doOm

mam takie pytanko... jaka "kariera" jest najlepsza dla nastolatka ? zeby zarabial tyle aby mu starczalo na jedzonko, i zeby z czasem niebylo problemow (zeby np. mial sie czas uczyc/ pakowac itd...) i jeszcze jedno -> czy nastolatkowie moga miedzy soba miec lepsze stosunki niz "stała sympatia" ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Iskierka

Hm... jakby Ci to powiedzieć... nie ma takiej ścieżki kariery, o jaką Ci chodzi.

Jeśli chcesz mieć dużo czasu na kontakty towarzyskie to najlepszy będze Obibok. Oczywiście wszystko zależy też od tego jake aspiracje wybrałeś dla swojego sima. Naukowca nie polecam, jeśli zależy Ci na awansach - kupa z tym roboty.

Niestety nastolatki mogą być tylko sympatiami. Możesz potem sima/simkę zaprosić do domu na noc i nieco pobaraszkować na kanapie, ale żeby doszło między nimi do czegoś więcej muszą być dorośli.

Miłej zabawy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem z grą. Odkąd zmieniłem kartę graficzną Geforce2 64Mb na Geforce4 64Mb tekstury są bardzo niewyraźne i rozmazane. Gra jest oczywiście oryginalna, a sterowniki z ostatniego CD Action. Czy ktoś wie, jak to naprawić?

Poza tym gra nie uznaje śmierci simów z przyczyn naturalnych ;). Po prostu osobmik zostaje w rodzinie. Nie ma go w panelu w samej grze, ale jest na zdjęciu i nadal jest członkiem rodziny. Z tego wynika prosty wniosek, że w pewnym momencie mam w rodzinie 8 osób, z czego np trzema gram rzeczywiście. W takim układzie rodziny nie można już powiększyć i gra przestaje mieć sens. Czy ktoś wie co z tym zrobić?

Z góry dzięki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w klubie. Miałem dokładnie to samo. Jedyna rada jaką znalazłem to zainstalowanie "czystej wersji" sejwów. Próbowałem kilka razy instalować (nawet się kod keya na pamięć nauczyłem :P) i dopiero po wywaleniu sejwów z moich dokumentów i zaczęciu wszystkiego od nowa jest w porządku. (Instalujesz podstawkę, dodatek i dopiero wchodzisz do gry.)

Wydaje mi się, że powodują ten efekt niektóre przedmioty zawierające hacki do podstawowej wersji gry bo z teraz instaluję ubrania i skiny bez problemów.

Moja rada: Nie instaluj domków chyba że od znajomych. Razem z domkami instalują się wszystkie przedmioty, geny i hacki jakie były w nim używane. Naciąłem się tak na domkach z jednego czasopisma. Wrzuciłem sobie fajny domek razem z programikiem który powodował błędy gry :? .

Dla pewności:

Jesli w trakcie logowania do rodzinki program czyta i czyta i czyta... to masz to samo co ja. Czekałem godzinę i się nie zalogowało :(

PS Warto się trochę pomęczyć bo dodatek naprawdę wnosi sporo fajnych rzeczy.

PS2 Qrcze dawno się tak nie rozpisałem na forum :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku jak kupiłem Simsy 2(pierwsza moja gra na pc) grałem dnie i noce ale po kilku miesiącach coś się zaczęło psuć z kartą dźwiękową i słychać było dziwaczne rzeczy.Podkreślam, że tylko w Simsach była ta głupia wada dźwiękowa.Chciałem z tym zawojować(wymienić kartę dźwiękową itp) ale zdałem sobie sprawę, że tyle zachodu o jedną grę nie ma sensu.Więc teraz nie gram w Simsy wogule bo z takim dźwiękiem rzygać się chce a grać bez dźwięku to kompletna kicha.

P.S Nie potrzebuje pomocy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problemik, nie mogę budować! Meble itp., sa spox, ale gdy chce postawic fundamenty czy sciany nie pojawia sie kursor do robienia scian. Tak sie dzieje ze wszystkim pod budowlami. Nawet drzew nie moge posadzic. Pomocy!

Ośle nie da się budować w piratach. hehehe debil. Chyba że masz DRUGIEGO CRACKA NA BUDOWANIE. Albo oryginał. Debil z ciebie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Darekader

Ja mam pewien problem, ale nie z samą grą. Poprostu nie wiem gdzie znaleść zdjęcia które zrobiłem. Filmy tak, ale zdjęcia nie. Czy ktoś mug łby mi podać ścieżkę do folderu z nimi?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie co do UFO w Sims. Czy tylko w Dziwnowie porywają simów? Czy może tylko na pustynnych okolicach? A może we wszystkich okolicach porywa nie zależnie od gleby? To jak to jest?

Kosmici porywają tylko w Dziwnowie.Gleba od niczego nie zależy.Ale jeżeli chcesz mieć paranormalną rodzinkę np. w Miłowie to włącz konsolę( [CTRL] + [sHIFT] + [C]) i wpisz: boolprop testingcheatsenabled true wtedy jak masz przyciśnięty shift, i klikniesz na jakiś przedmiot to się pokazuję jakaś dodadkowa funkcja(tylko nie klikaj na napis Error).I tak kliknij z shiftem na teleskop i wybierz "get updupted"(czy jakoś tak) i zostaniesz porwany przez kosmitów jak w Dziwnowie :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...