Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

r4m3xx

Czeste restarty komputera przy grach

Polecane posty

Mam problem podobny do tego kilka tematow nizej, ale poniewaz tamten zostal zamkniety tworze nowy.

Komputer nowy, kupiony 5 miesiecy temu, restartuje sie przy grach typu Hitman- krwawa forsa [z 2006 roku, wiec gra raczej nie jest jakos specjalnie wymagajaca], przed chwila w Allods Online, przy GTA IV dziesiatki razy zanim przeszedlem cale.

Restarty z bluescreenami, wiec nie mam pojecia, czy to temperatura, zasilacz..

Bluescreeny rozne- przed chwila "d1", sporo razy byl tez "100008" [nie pamietam ilosci zer przy tym bs].

Po jednym z restartow sprawdzilem temperature w SpeedFan'ie wg ktorego procesor mial 75-80 stopni, a wiec raczej sporo, o ile sie nie myle.

System: Windows 7 [aczkolwiek wczesniej na XP byly rownie czesto co tu]

Prosze o jakies porady, sugestie, komputer wciaz na gwarancji, ale jezeli jest jakies proste rozwiazanie to nie ma sensu sie w bawic w reklamacje etc.

Bede wdzieczny za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdejmij obudowę i sprawdź jak zachowuje się chłodzenia na grafie i płycie głównej.

Możliwe, że restartuje się, bo wiatraczki są zasyfione, albo uszkodzone i nie odprowadzają ciepła.

Jaki Bluescreen ci się pojawia?

Z reguły praktycznie na samej górze masz wpis oznaczający z czym komp sobie nie radzi.

Spisz go i wklej do wujka Google, a odpowie ci z czym konkretnie masz problem.

Ja po takim bluescreenie wysondowałem, że mam zryta Grafikę.

Tu masz kilka charakterystycznych błędów niebieskiego ekranu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro bluescreeny są różne to ja bym jednak obstawiał na coś innego (pamięci, dysk twardy, lub zasilacz). Ale nie ma co wróżyć. Poproszę o pełną konfigurację sprzętową. Jednocześnie uprzedzam, że wszystkie posty, które pojawią się po moim poście, a przed postem z konfiguracją pójdą do kosza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...