Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PeRu

Multi Theft Auto

Polecane posty

Temat już widzę nieco zakurzony, ale to nic.

Może wiecie, a może i nie -> MTA obsługuje teraz w pełni San Andreas i gra sie naprawdę przyjemnie. Mod ma własną wyszukiwarkę serwerów itd. Sporo się zmieniło od MTA pod Vice City. Co do lagów... jezdziłem chyba z 10 osobami na jakimś serwerze z małym pingiem i nie narzekałem.

Wbudowano także edytor map, zatem można na serwer wrzucic wlasne przeróbki (np. autostrade w chmurach :>). Są wyścigi, jest FFA, Stunt i inne "atrakcje". Serwerów na dzień dzisiejszy jest około 100.

Oficjalna strona moda : www.multitheftauto.com

Tam znajdziecie wiecej info oraz oczywiście klienta do gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pograłem kilka razy w MTA ale wciąż nie widzę sensu gry - właże na server i wszyscy jeżdżą sobie autakmi, później smiana mapy i tak w kółko. Są jakieś typy rozgrywki w tym modzie?

Tak jak pisałem wyżej. W San Andreas na serwach jest różnie. Są wyścigi przez "checkpointy" z udziałem różnych pojazdow, jest zabawa w policjantow i zlodziei, FFA , itd. Jak się znudzą wyścigi zawsze można powalczyc (np. na Harriery :P). Poza tym w multi można grac wlasciwie wszystkim...rowerem, samolotem, helikopterem, czołgiem, motorem..itd.

Jeżeli nawet zwykły wyścig nie ma dla Ciebie sensu no to wybacz ;p

W Q3:Arena biegasz po mapach i zabijasz innych, jaki TO ma sens ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz tylko pytanie dlaczego się nie udało ? (choc w sumie to nie dział pomocy :P). Jeżeli masz San Andreas to raczej nic nie stoi na przeszkodzie. Instalacja i obsługa tego moda jest w tej chwili naprawdę banalna.

Wczoraj spędziłem kilka godzin na samych wyścigach ;] Wciąga...

Niedługo też ma dojsc opcja wysiadania z auta i swobodne poruszanie się postacią. Przy tym całośc zrobili tak, że nawet dokładnie widac, gdzie przeciwnik celuję, czy się rozgląda. Zaskoczyło mnie to. Nie spodziewałem się aż takiej precyzji. Liczyłem raczej na lagi i przeskoki (Coś w stylu strzelanie plecami...).

P.S. Przypominam, że teraz można kupic GTA: SA (edycje kolekcjonerska) już za 109zł (Pamiętacie początki, rok temu ? 259 zł :>).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...