Skocz do zawartości

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 03/2010


Ghost

Polecane posty

  • Odpowiedzi 647
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Nie ośmielili by sie dać kaszanke do CDA.. Więc tak nie napiszą.. Ale coś innego mnie ciekawi.. Dlaczego przecieki.. Czyżby jakiś redaktor miał jakiś problem z trzymaniem moczu.? ;D

A Contre chyba nie dadzą bo to tylko na Pegasusa jest(chyba.. tak myśle..) a emulatory to nie jest tak bardzo legalne.. Tak mi się przynajmniej zdaje..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy z czytelników nabył by po parę egzemplarzy :happy: ... ja także.

Ja bym kupił ilością hurtową cały nakład.

a ja chcę Contre z pegazusa na PC to dopiero jest gra :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:

Ta gra chyba jest dostępna legalnie za darmo na PC jako freeware. Poszukaj w Google'u, może coś znajdziesz.

No i przestańcie spamować z tym striptizem... :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Wybijcie sobie z głowy, że w CDA będą gry od takich wydawców jak EA czy Valve. Powód? Sprawdź jeden z moich postów w tym temacie.

2.A czemu ty nie wiesz, że np. za tydzień będziesz miał niezapowiedzianą kartkówkę z matmy? Nierzadko decyzję o dodaniu podejmuje się dość późno, to raz. Dwa. Dlaczego w najbardziej emocjonującym momencie filmu jest przerwa na reklamę?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w Kolekcji Klasyki to jedno.. CDA kupuje licencję (chyba tak mi sie zdaje.. Nie pamiętam ale gdzieś to czytałem..)

PS.: W końcu tu są prawie wszyscy mężczyznami więc striptis nikomu nie zaszkodzi.. Chyba że ktoś dostanie zawału..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może tego bioshocka jednak dodadzą skoro jest już w kolekcji klasyki

Ech, mówisz tyle razy, a te i tak swoje...

SMG już 1000000 mówił, że cena ICH kupna gry do czasopisma NIE JEST taka sama jak ta, za którą grę kupują gracze(trochę zawiłe, ale cóż). Posłużę się przykładem Q'nia: zapytaj się w fabryce ołówków, czy cena za 1 będzie taka sama jak normalnie jeśli kupisz ich 100 000.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że duża część nie czytała tego co Ghost napisał. Gra została wymieniona wcześniej w tym temacie. Na stronie 17 jest mój post z całą listą gier z tego tematu. A BioShock rzeczywiście był w Pomarańczowej serii za 30 bodaj. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...