Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Projekt Assassin

Polecane posty

Kliknijcie i mi jak ja wam klinełem :))

http://www.projektassassin.pl/15370.html

Ja wiem jak oni nabili takie levele w takimm czasie poprostu kupili wejscia na strone na allegro.

A przez to serwer tak chodzi jak widac :((

klikajmy kazdemu codziennie zawsze to cos

Szukałem na stronie kontaktu ale nie ma (nie znalazlem), a chcialem im napisac jak sprawa wyglada chociaz pewnie to wiedza

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.projektassassin.pl/1795.html

Na razie jestem na 50 miejscu, ale częściowo już to olałem - może się uda, a może nie. Co do serwerów to nawalają pewnie dlatego że panowie z pierwszych miejsc znaleźli dobrą listę proxy i korzystają z programów które automatycznie spamują... Szkoda gadać. Do tego regulamin nic na ten temat nie mówi, więc oszukiwać mogą cały czas.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.projektassassin.pl/26663.html

Oszukiwać się nie da. Gra zachęcała do wykorzystania swoich umiejętności i sprytu ;) Czołówka poza brikasem nabija w sposób mocno obciążający serwer. Brikas nie wiem jak to robi ale ma znacznie lepszą wydajność od reszty. Obiecał zdradzić pod koniec konkursu. ;)

PS. Mieli dawać koszulki za top dnia co 48h a do tej pory nic nie rozesłali.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest imho bez sensu. Tu sie da oszukiwać ile w lezie (i ci pierwsi w ranku na pewno oszukują :/). Wystarczy se cookies poryć. Bez sensu i tyle. Są lepsze gry przeglądarkowe, a nie będe specjalnie 100 kilosów zasuwał po koszulke :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkurs się zakończył, w myśl zaakceptowanego przez wszystkich regulaminu pierwsze 600 osób powinno dostać nagrody, które do odebrania powinny być od dzisiaj. Niestety nikt z Ubi nie skontaktował się z wygranymi, a w liście zwycięzców widnieją tylko Assassyni dnia/tygodnia. Pachnie wielkim oszustwem, szkoda tylko, że nikt nie interesuje się tą sprawą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj można odbierać nagrody a ja nie dostałem żadnego e-maila ani nic :( a byłem 250 na liście. Jutro dzwonie do Polskiego oddziału Ubisoft ciekawo co powiedzą...

Wszelkie reklamacje dotyczące sposobu przeprowadzenia gry/konkursu uczestnicy powinni
zgłaszać e-mailowo na adres reklamacje@projektassassin.pl, w nieprzekraczalnym terminie 7
dni od dnia zaistnienia podstawy reklamacji, z tym że reklamacje zgłoszone po dniu
09.03.2010 r. nie będą rozpatrywane.

To dlatego wysłałem do nich e-maila 20.03.10 a oni nie odpowiedzieli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi przyszedł dzisiaj e-mail z informacją,że zdobyłem koszulkę.Mam taką prośbę mógłby ktoś napisać jakie empiki obejmuje ten konkurs?Szczególnie chodzi mi o empik z Wrocławia.Jakby ktoś by był taki miły i mógłby napisać to byłbym wdzięczny.:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dostałem mail'a z gratulacjami za zwycięstwo w konkursie, piszą że mogę nagrodę odebrać w empiku zgłoszonym podczas rejestracji... tylko, że ja nie pamiętam który to był. Istnieje jakaś możliwość aby to sprawdzić lub posiada ktoś e-mail kontaktowy do ekipy organizującej? z góry dzięki.

BTW. Był tam do wyboru Krakowski empik? Jeżeli tak, to problem rozwiązany.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od: "Projektassassin.pl" <mailer@projektassassin.pl>

Do: x

Temat: Konkurs Projekt Assassin - Odbiór nagrody!

Data: 24 marca 2010 13:02

Witaj Assassinie!

Gratulujemy wygranej w naszym konkursie. Pragniemy poinformować iż Twoja nagroda czeka na Ciebie w salonie empik wybranym podczas rejestracji w serwisie.

Weryfikacja zwycięzców przebiega poprzez podanie adresu e-mail, użytego w konkursie.

Pozdrawiamy,

Zespół projektassassin.pl

dzis dostalem powyzszy email.najpewniej wybralem empik w katowicach. jednak gdy patrze na top 600, nie ma mojego nicku na tej liscie. mogli sie wiec pomylic?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...