Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mirek010

Rozwiązany: Devil May Cry 4

Polecane posty

Nie próbuj na niego szarżować, jest zbyt szybki. Zrobi unik i wyprowadzi zabójczą kontrę. Jak pokonałem go tak :

1. Walka na pistolety - strzelając zbliżałem się do niego.

2. Atak mieczem - gdy byłem już wystarczająco blisko, zaatakowałem go mieczem. Nie szarżowałem.

3. Tutaj Dante powinien oberwać. Mamy 2 sek. na złapanie go ramieniem i wykonanie kombosa.

4. Dante oberwał ramieniem, mamy chwileczkę na podrzucenie go w powietrze i kombo.

5. Tutaj Dante już nie da sobie w kaszę dmuchać, odskakuje i wykonuje kontratak. Uprzedzamy go i odsuwamy się na bezpieczną odległość po wykonaniu kombo w powietrzu.

I tak w kółko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Freddie

Wskocz na przedmiot znajdujący się na środku pomieszczenia (chyba jest to łóżko). Strzelaj do niego z tego miejsca, a gdy podskoczy w górę, użyj miecza. I tak w kółko. Może walka nie będzie wyglądać efektownie, ale powinna być skuteczna i nie powinieneś stracić zbyt wiele energii i gwiazdek :smile: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki sposób, dzięki któremu pokonuję go na DMD w max. 3 minuty bez straty życia. Ładujesz maksymalnie strzał. Podchodzisz trochę do Dantego (ale nie na zasięg miecza, żeby cię nie trafił) i stosujesz Snatch (Chwyt). On wtedy najczęściej robi przewrót, a zaraz potem Stingera (Żądło) - ten atak, w którym szarżuje i dźga mieczem. W momencie, gdy wykonuje Stingera i ślizga się w twoim kierunku, strzel - on tego nie uniknie. Poczekaj, aż po strzale Dante wybuchnie drugi raz i jak wyleci w powietrze, szybko złap go Snatchem i zadaj kilka ciosów (ja robiłem tak: kombo sześciociosowe (nie pamiętam nazwy, ale to to, w którym Nero robi kilka obrotowych ciosów) bez ostatniego ciosu, wyskakiwałem, znowu łapałem ramieniem, robiłem Roulette Spin (Ruletkę) i na koniec Buster (Niszczyciela)). Powtarzaj w kółko, to zabijesz go z łatwością.

Ewentualnie, gdy nie masz wszystkich wymienionych ciosów kupionych, po prostu próbuj go łapać Chwytem, a gdy będzie robił Stingera, wyskocz, szybko złap ramieniem, tnij go dwa razy mieczem i rób Bustera.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...