Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MarQs

Alien vs Predator demo

Polecane posty

Ściągnąłem i zainstalowałem demo AvP i po uruchomieniu gry oraz obejrzeniu filmiku pojawia się menu, z tym, że bez jakichkolwiek napisów (mogę wybierać jakieś opcje, udało mi się wejść do ustawień, gdyż pokazana był rozdzielczość, ale poza tym nic nie ma, tylko puste okienka)... Czy ktoś wie czym to może być spowodowane i jak rozwiązać ten problem ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem to Samo z Dead Space. Rozwiązałem to kupnem nowej płyty, i instalacją na innym dysku. Kombinowałem z tym dobre 3 godziny by wkurzyć się i kupić za te 60 zł drugą. Myślę, że albo masz niekompletną wersję, albo to demko po prostu ci nie wchodzi, musisz poczekać na pełniak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem identyczny problem z AvP3 Demo. Pojawił się on bodajże między "starą" wersją, a uaktualnieniem jakie do niego zostało wypuszczone. Podczas wyłączania gry - nagle pojawił mi się bład krytyczny (niebieski ekran) coś swiazane z sterownikami, po czym cały system zawisnął. Po ponownym uruchomieniu - w grze brakowało czcionek i jakichkowiek napisów. Po kolejnym restarcie systemu i uruchomieniu gry pojawił mi sie komunikat, że nie moge uruchomić dema bo jakoby brakuje mi pewnych plików. Dałem opcję "uaktualnij" - nie mając pojecia, że ostanie wypuszczona łatka do dema. Po wykonanej operacji - wszystko działało sprawnie.

Jednak nie mam pojęcia co było przyczyną.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo , dziś przyszedł mi orginał zainstalowalem gre i nagle rozczarowanie , brak napisow. Udalo mi sie wejsc w opcje i znalazlem tylko rozdzielczosc, udalo tez mi sie zaczac grac kampanie ale nie moglem chodzic !!! prosze pomocy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...