Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Thug

Rozwiązany: Mass Effect 2 - Straciłem lojalność u Jack

Polecane posty

Wykonałem zadanie Jack na lojalność. Później wykonałem zadanie dla Miradny. Następnie obie panie zaczęły się kłucić a ja poparłem Mirandę. Po tym Jack się na mnie obraziła i nie jest już lojalna. Gdy do niej pochodzę są niby jakieś dodatkowe opcje dialogowe ale są na szaro i nie mogę ich użyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sa na szaro,bo masz za maly wspolczynnik prawosci/egoizmy ,narazie raczej tego nie cofniesz ;) .

P.S Ja wlasnie jestem w tej misji i zblefowalem ze dam jej dane,nie wiem co bedzie dalej xD

i dobrze zrobiłeś :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak lojalności u którejś z Pań w niczym nie przeszkadza - w każdym razie nie oznacza jej pozniejszej smierci, jedynie uniemożliwia romans ;)

Zastanawia mnie tylko to że po kłótni gdy stanąłem po stronie Jack, Miranda strzeliła focha - nie chce ze mną gadać ale mam dwie opcje dialogowe do wyboru, jednak obie są zablokowane (szare) pasujące dla skrajnych postaw ale mimo max idealizmu nie moge zadnej wybrac...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta no to masz problem, ja gdy panie się kłóciły wybrałem czerwoną opcję i wszystkie są dobrze nastawione.

Ale tak na marginesie nie inwestowałem w ulepszenia i mi Jack, pan profesor i kilku innych zginęło.

Ale fajne jest że w drużynie getha można posiadać

;). :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@battleking - opcja "spoiler" ;) bo to że można mieć

Getha

w drużynie to spora niespodzianka dla wielu i lepiej żeby im tego nie popsuć.

Tak chyba masz rację. Ja się tam bardzo ucieszyłem z

Getha

no i muszę przyznać że gram już 2 raz a nadal jest ekstra, wykonuje wszystkie zadania itp.

A co do problemu bo w końcu nie odpowiedziałem to może spróbuj zdobyć więcej tej jak to się zwie "prawości" czy jakoś tak bo innej opcji nie ma.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak, skończyłem grę dwa razy i jeśli Mirande mamy pokłóconą (bez lojalki) to nie uda jej się przeżyć misji samobójczej. Rozwiązanie jest łatwe, wystarczy nabić 4 poziom umiejętności klasowej (agent, oficer, itd.) na max i wybrać rozwinięcie, które dje +100% prawości/egoizmu, i wszystko śmiga. Dla tych którzy nie wiedzą - u Mordina można zresetować skille za 2500 piezo, więc łatwo można przekonać dziewczyne do siebie i wrócić do wcześniejszych ustawień.

Pozdrawiam ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się ,że te bonusy do prawości/egoizmu dostaje się tylko jak importuje się postać z "jedynki". BO gram 3 raz i po importowaniu postaci z 2 mając prawość na maxa nic nie dostałem. BTW jeżeli członek drużyny nie jest lojalny to wcale nie oznacza ,że zaliczy zgon np. Miranda była na mnie obrażona a mimo to przeżyła.

Przeżycie zależy głownie od tego gdzie kogo przydzielimy -> Legion jest np najlepszy do pójścia przez rury.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...