Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rajan1gno

Rozwiązany: Fallout 3- Fort Constantin

Polecane posty

Witam,

Po wykonaniu qestu "Trzeba im strzelać w głowę", zabiłem ghula i zabrałem mu kluczę do fortu. Po dość ciężkiej drodze, przeszukałem większość pomieszczeń, zabierając Power Armor. Zaciekawiła mnie tylko jedna, rzecz w sejfie znalazłem kody startowe do rakiet. Czy to oznacza, że fort Constantin da się wysadzić? Jeśli tak to proszę o pomoc, jak to zrobić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie można. Możesz wprawdzie udać się do pomieszczenia odpalania rakiet i znaleźc tam terminal, do którego wprowadzisz znalezione kody, ale pokaże się informacja, że system nie działa, czy coś podobnego.

EDYT - przypomniało mi się, że w grze jest możliwość odpalenia czegoś w rodzaju pocisków interkontynentalnych, ale to w innej lokacji

w jednej z anten satelitarnych wymierzonych w niebo, nie pamiętam której konkretnie

W jaki sposób to zrobić, przekonaj się sam ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta stacja jest niedaleko Raven Rock (baza Enklawy) i jest okupywana przez Bandytów albo Kompanię Szpona (pamięć zawodzi ;)), w środku znajdziesz terminal i pozabijanych ghuli, w jednym z ghuli znajdziesz kody, kody wprowadź do terminala i wyjdź na dach stacji :D

PS: I jest do zaznaczenia na mapie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o tą stacje, okupowaną przez bandytów, którą mijasz właśnie w drodze do Fart Constantin? Są tam cztery ogromne anteny wycelowane wprost w niebo. Kiedy zmierzałem do Fortu nie zatrzymywałem się tam ponieważ byłem już dość wyczerpany i osłabiony po walkach z często napotykanymi YAO GUAI.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczegółów nie pamiętam, sporo czasu minęło, ale chyba tak, z tego co mi prześwituje, na mapie było tylko jedno miejsce z takimi antenami satelitarnymi. Pamiętaj tylko, żeby po odpaleniu jak najszybciej udać się na dach, bo mogą ominąć Cię fajerwerki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...