Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mitzrael

Rozwiązany: Zestaw za max 5100

Polecane posty

To małe podsumowanie:

-skoro te goodramy są solidniejsze, a do tego tańsze, to biorę :)

-płyta ma to samo, tylko że bez grafy i tańsza o ponad 100 zl ,a skoro Gi3r3k mówi, ze do nawet mocnego OC starczy, to biore

-skoro 500W będzie wystarczajace, to nie ma co kupowac 600

- obudowa juz dawno mi sie spodobala, wiec zostawie taka jaka jest

-dzieki za wyjasnienie w kwestii monitora i tych kabli, wezme G2220HD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PROCESOR: AMD Phenom II X4 955 Black Edition s.AM3 BOX 535zl proline.pl

COOLER: Zalman CNPS 10X FLEX 139zl + Fander Roxo 120mm Ultra Silent 19zl

PŁYTA GŁÓWNA: Asus M4A88TD-V EVO/USB3 AMD880G s.AM3 399zl proline.pl

RAM: GoodRam 2x2GB DDR3-1333 Dual Chanel CL9 289zl proline.pl

KARTA GRAFICZNA: Gigabyte GeForce GTX460 1GB 829zl techplanet.pl

DYSK TWARDY: Samsung 1TB 32MB HD103SJ F3 sATA-2 225zl proline.pl

ZASILACZ: OCZ Modxstream Pro 500W 236zl techplanet.pl

OBUDOWA: NZXT Hades 299zl proline.pl

NAGRYWARKA DVD: LG DVD Recorder GH-22LS50 95zl proline.pl

MONITOR: BenQ 21.5" G2220HD 534zl techplanet.pl

KLAWIATURA: Razer Lycosa Mirror 249zl proline.pl

MYSZKA: ROCCAT KOVA 155zl pixmania.pl

SŁUCHAWKI: Sennheiser HD201 75zl proline.pl

WINDOWS: MS Windows 7 Home Premium OEM 64-bit PL 1-pack 385zl proline.pl

Po zmianach wychodzi 4463 + ok 60 zl przesylki. Czyli po wsadzeniu mocniejszego procesora i tak jeszcze ok 100zl w kieszeni:D. Dzieki Gi3r3k.:) Ale jeszcze pytanie- czy 955 to po prostu 965 z obnizonym mnoznikiem? Czy jak podkrece te 200 mhz i wiecej to bedzie to 965 czy po prostu podkrecony 955? Ma ktos taka jak wyzej klawiature lub mysz i moze cos o nich napisac? I jeszcze jedno pytanie, ponowione- czy dam rade zlozyc kompa bez niczyjej pomocy?:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zmianach wychodzi 4434 + ok 60 zl przesylki. Czyli po wsadzeniu mocniejszego procesora i tak jeszcze ok 100zl w kieszeni:D. Dzieki Gi3r3k.:)

Ależ proszę bardzo :smile: .

Ale jeszcze pytanie- czy 955 to po prostu 965 z obnizonym mnoznikiem?

Tak.

Czy jak podkrece te 200 mhz i wiecej to bedzie to 965 czy po prostu podkrecony 955?

Podkręcony 955, ale tylko dlatego, że nie zmieni nazwy i wciąż będzie się wyświetlał jako 955, ale 3,4GHz :wink: . Jednak radziłbym celować co najmniej w 3,6GHz :wink: .

I jeszcze jedno pytanie, ponowione- czy dam rade zlozyc kompa bez niczyjej pomocy?:)

Poczytasz poradniki, pooglądasz filmiki i dasz radę :wink: . To jak składanie klocków Lego :tongue: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Razer Arctosa a to klawa podobna. Moja sprawuje się idealnie. Jak dla mnie to bardzo wysoka jakość. Tyle, że nie mam podświetlanych klawiszy, szkoda. Jeśli masz trochę zdrowego rozsądku i cierpliwości oraz nietelepiące się mocno palce to dasz radę. Poczytaj trochę. Będzie 955 podkręcony do 3,4Ghz. 955 to to samo co 965 tylko, że 200Mhz mniej. Ale na chłodzeniu powinieneś osiągnąć co najmniej 3,6-3,8Ghz. Jak się trafi dobra sztuka to ponad 4Ghz pociągniesz.

@Gi3r3k

Jak ja u siebie włączę tylko dwa rdzenie to zmienia nazwę na core i3. Heh dziwne ale nawet trochę logiczne, bo corei5 i core i3 mają trochę ze sobą wspólnego. Ale u autora nazwa się nie zmieni, gdyż to tylko podkręcanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie myślałem że co najmniej 3,6 Ghz, ale myślę, że da radę więcej. A co do składania kompa to racja- poczyta się, poogląda, popyta. A jaka potem będzie satysfakcja z użytkowania :). Tematu proszę jeszcze nie zamykać, gdyż do momentu złożenia zamówień ( w nadchodzącym tygodniu) może wyjść coś nowego, jakis uzytkownik moze jeszcze cos doradzic itp. A na razie dziekuję za wszystkie rady i trzymam kciuki zeby ceny przez te kilka dni nie urosły.:)

Ten flex jest wydajniejszy? Jak tak to warto dopłacic. Ale ten wiatrak jakis taki blizej nieznany... moze ktos jeszcze sie wypowiedziec na temat flexa+ wiatrak?

Aha a moze ktos poleci jakas podkladke? Oczywiscie w jakiejs rozsadnej cenie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro cichy, to zmienię chłodzenie na flex+ fander. A co do podkrecania: czy to ze to wersja BE to OC bedzie polegalo tylko na zmienianiu mnoznika w BIOSie czyjeszcze zmiana napiec wchodzi w gre? Tego jeszcze nie probowalem. A tak mniej wiecej na samym mnozniku ile byc procek wyciagnal?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówienia przelane, przelewy zamówione;). Dzięki jeszcze raz wszystkim za pomoc. Teraz pozostało czekać na paczki. Jeżeli będę potrzebował pomocy przy składaniu kompa lub OC, to odezwę się, ale już w innym temacie, a ten już można zamykać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...