Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zasada

Problem z kablem

Polecane posty

Witam.

Mam taki problem. Posiadam kartę Saphire Radeon 4890HD, która ma wejście DVI, HDMI i jakieś tam jedno jeszcze. :P Monitor posiadam BenQ G2220HD, który ma wejścia DVI oraz D-SUB. Co jest troszkę śmieszne, do monitora mam kabel tylko ze złączami D-SUB. Na szczęście przy karcie jest przejściówka z DVI na D-SUB. Teraz planuję zakupić kabel DVI-DVI. Nie wiem tylko jaki, może ktoś polecić? Może na allegro coś niedrogiego i dobrego się znajdzie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na alledrogo znalazłem taką informacjie tylko nie wiem czy jest prawdziwa "DVI-D (Single Link) Służy do transferu obrazu tylko drogą cyfrową o maksymalnej rozdzielczości 1920 x 1200 przy odświeżaniu 60 Hz.

DVI-D (Dual Link) Służy do transferu obrazu tylko drogą cyfrową o podwyższonej rozdzielczości do 3840 x 2400 pikseli przy odświeżaniu 33Hz lub z poszerzoną informacją o kolorze (więcej niż 24 bity na piksel)"

Więc powinien wystarczyć kabel 18+1 pin ale lepiej niech ktoś jeszcze się wypowie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może na allegro coś niedrogiego i dobrego się znajdzie?

Albo rybki, albo akwarium :P

Ale poszukaj, była na forum dyskusja o tańszych kablach i pamiętam że jakieś sprawdzałem.

Chyba ActiveJet? (tak, producent zamienników tuszy)

Widzę też na allegro "firmowe": Dell, HP, IBM -> te też są dobre (ale uprzedzam: szukaj nieużywanych, albo bierz od szrociarza który nie robi problemów z wymianą na sprawny).

Powinien wystarczyć kabel 18+1.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...