Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CDA 02/2010

Polecane posty

Większość zmian mi się podoba, ale kilka rzeczy bym zostawił tak jak było. Brakuje mi Gamewalkera. Zawsze redaktorzy wypowiadali się w nim na temat wszystkich gier, w tym numerze o ile się nie mylę takie rameczki z dyskusjami pojawiły się tylko przy 3 tytułach. Poza tym były tam pokazywane wyniki z konkursów, śmieszne screeny, felietony, i wiele innych, a teraz jest to porozrzucane po wszystkich stronach. Ale cieszę się z tego że testowane jest więcej sprzętu, komiks o DLC do Modern Warfare 3 był wesoły, wszystko jest jeszcze bardziej czytelne i ładniejsze, fajny jest pomysł z pokazywaniem na jakie platformy poza PC wyszła gra. Ogólnie nowy styl jest na plus.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Altair1404

Numer fajny. Zmiany mi odpowiadają, jednak tak jak przedmówcy, brakuje mi GameWalkera. Dobrze, że mam ferie to zdążę do premiery następnego CDA przeczytać ten numer, bo jakoś tak wyszło, że jeszcze się nie wyrobiłem. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem nowe CDA. Zresztą jak co miesiąc. I co? I kicha! Zmiany na lepsze nie wyszły... Wręcz przeciwnie! Gdzie GW?! Gdzie Magazyn Prawie Kulturalny?! Gdzie felietony?! Gdzie konkursy?! (Tu poprawka-konkursy wraz z resztą{screen schock itd} jest w baaaaaaardzo chaotycznym dziale Na Luzie-chociaż to zostawiliście... chociaż i tak gorsze od starego...) To dzięki tym działom CDA miał swój "klimat". To właśnie te działy wyróżniały go spośród setek innych tandetnych pism

(owszem nie tylko te działy, ale mnie głownie właśnie one). Niestety przez te beznadziejne zmiany będę chyba musiał się przeżucić na te tandetne pisma. Jedyna "dobra zmiana" to dział "Gry kontrowersyjne". Ale jeden "plus" nie ratuje reszty "minusów", których jest po zmianach od groma. W każdym razie przed zmianami było DUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUŻOOOOOOOOOOOO lepiej. Teraz zastanawiam się niestety nad zmianą pisma :(

Oczywiście ktoś może się z tym nie zgodzić, ale to moje osobiste zdanie, które może zmienić jdynie powrót GW do starej formy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to brakuje działów:

A) o książkach, filmach itp.

B) mojego ulubionego od zawsze gamewalkera

do tego:

C) coraz częściej zapowiedzi są po trzy strony ...

D) ... a coraz więcej recenzji jest na jedną stronę.

Nie lepiej napisać w zapowiedziach jedną, a potem za kilka numerów recenzję na 5-6 stron?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bonieqq, to może podejść pod "obrażanie", a ubliżenie moderatorowi, to nawet bilet na BANicję. Ale Smuggler chyba aż tak srogi nie będzie.

Otton, owe działy były niezłe, ale mało rozbudowane i jak się miały do magazynu o grach? Lepiej cieszyć oko większym polem dla gier. Tym bardziej, że multi platformowo się zrobiło.

Tak przy okazji, świetny avatar ;)

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się oczywiście zmiany podobają ale osobiście kilka rzeczy bym zostawił na swoim miejscu. Dokładnie chodzi mi o gamewalker-a (skoro został "rozproszony" można go chyba "skleić" ;).

Logika z gatunku - skoro wyrzucilem smieci, to mozna je chyba przyniesc ponownie do domu? Mozna, ale chyba nie po to sie cos wywala?

Jak dla mnie to brakuje działów:

A) o książkach, filmach itp.

Nam tez ale czytelnicy CDA w wiekszosci go nie lubili.

C) coraz częściej zapowiedzi są po trzy strony ...

D) ... a coraz więcej recenzji jest na jedną stronę.

Co oznacza, ze bedzie o czym pisac za czas jakis, bo dobre gry powstaja

Nie lepiej napisać w zapowiedziach jedną, a potem za kilka numerów recenzję na 5-6 stron?

Mozna, ale jesli mamy DUZO informacji o grze, to czemu mamy ich wam nie zaprezentowac?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...