Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CDA 02/2010

Polecane posty

Jako czytelnik tego czasopisma o ??? (niegdyś o grach, teraz o czym o d*&*e Maryni ?)

Teraz "o d*pie Maryni", powiadasz? Rozumiem, ze kiedys dzial Magazyn, minifelietony i inne bzdety niezwiazane z grami powodowaly, ze CDA bylo bardziej o grach, a mniej "o d*pie Maryni". Naprawde zaskakuje mnie, w jak skrzywiony sposob niektorzy postrzegaja rzeczywistosc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem zamiaru wypowiadać się o nowym numerze CDA, ale czytając te wszystkie komentarze mówiące że wprowadzone zmiany nie podobają się czytelnikom, postanowiłem napisać coś od siebie... Generalnie, nowy numer CDA podoba mi się, co prawda nie wszystkie wprowadzone zmiany przypadły mi do gustu, ale ogólnie pismo dalej mi się podoba i nie żałuje kasy na nie wydanej...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość odyniec15

A ja tylko powiem że po wczorajszej lekturze CDA jestem bardzo zadowolony. CDA zaczęło mi się po woli nudzić, ale zmiany znakomicie wpłynęły na jakość pisma. Czyta się znakomicie, super działy z publicystyką i newsy, chociaż AR jest teraz małe i nie ładne. numer 09/10 tak trzymać dziewczyny :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, błędów trochę w CDA jest. W zapowiedzi APB "dziesiątków parametrów" - kurde, takie błędy nie powinny się chyba zdarzać, nie? Rozumiem, literówkę, interpunkcję, ale błąd w odmianie? Oby w następnym CDA nie było "dziesiątków" takich błędów.

Lecimy dalej, Star Trek Online: Mon, zamiast Monk - chyba, no bo w końcu nikt do CDA nie doszedł. :) I to tłustym drukiem...

Jeszcze ten błąd w teście, o którym była już mowa. Póki co tylu się naliczyłem, ale będę jeszcze upierdliwie wytykał następne. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, błędów trochę w CDA jest. W zapowiedzi APB "dziesiątków parametrów" - kurde, takie błędy nie powinny się chyba zdarzać, nie?

A gdzie tam niby jest blad, panie korektorze? To jest ten dziesiątek (http://sjp.pwn.pl/haslo.php?id=2455747), a nie ta dziesiątka. A z odmiana mozesz sie zapoznac np. tutaj: http://www.sjp.pl/co/dziesi%B1tek

Lecimy dalej, Star Trek Online: Mon, zamiast Monk - chyba, no bo w końcu nikt do CDA nie doszedł. :) I to tłustym drukiem...

Tak sie sklada, ze mamy wspolpracowniczke o ksywce Mon. Tlustym drukiem. Pisze m.in. newsy na naszej stronie internetowej.

Póki co tylu się naliczyłem, ale będę jeszcze upierdliwie wytykał następne. :)

To moze nastepnym razem jeszcze upewnij sie, czy to, co wytykasz, naprawde jest bledem. Bo wiesz, wychodzisz troche glupio...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że wielu osobom nie odpowiada obecna forma PC-towo-Konsolowa. Zgaszam się z nimi w 100 %

Jako czytelnik tego czasopisma o ??? (niegdyś o grach, teraz o czym o d*&*e Maryni ?), jestem zdegustowany i trochę załamany. :down:

>>>No to o czym teraz jestesmy? O robotach na drutach? Poradnik dzialkowca?

Kiedyś czytając o danej grze na PC, właśnie na PC, mogłem wyrobić sobie o niej zdanie i ewentualnie porównać do konsolówki o ile takowa była. Teraz jestem zasypany informacjami o grze na X360 i PS3, z których wynika że gra super jest i basta.

>>>Ojej, a na przyklad gdzie, gdzie w recenzji gry na PC o tym pisze?

Można by dojść do wniosku, że redaktorzy zakupili konsole i zaczynają grać w większości w tytuły właśnie na konsole. Następnie wpadli na niesamowicie według nich genialny pomysł: "Skoro gramy w nowe giery na konsolach, to piszmy o nich recenzję. Dodamy recki o grach na konsole, dzięki czemu wejdziemy na rynek konsolowy i zgarniemy dodatkową kaskę"

<<<Kurde, geniusz, rozszyfrowal nas, jak wiadomo robimy pismo dla siebie i tak jak nam wygodnie, wydanictwo nie ma nic do gadania, tylko daje nam kase.

Sorki chłopaki, ale w takim razie zmieńcie od razu nazwę z CD-Action na XDVDBR-Action (X - X360, DVDBR - PS3 bluray) z dopiskiem Największe czasopismo multiplatformowe w znanym wszechświecie.

Chyba podzielam zdanie jednego z przedmówców i CDA będę kupował jak będzie fajna gra. Jak dotąd kupowałem wszystkie numery począwszy od numeru 02/czerwiec 1996 kiedy to czasopismo było o grach na PC, a nie multiplatformowe.

Pitolisz, ze zal sluchac. Rozumiem, ze zal przez ciebie przemawia ale nie zachowuj sie jak dziecko, ktoremu zabrano grzechotke.

Nie wiem jak inni stali i wierni czytelnicy, ale dla mnie ta zmiana to po prostu totalne przegięcie pały. Inne zmiany pomijam, bo mnie tak strasznie nie dotknęły (przez te paręnaście lat przyzwyczaiłem się do różnistych zmian).

No wlasnie widze, zmiany znosisz z godnoscia i w milczeniu, jak Indianin. Szacun.

To już nie jest CD-Action. To jest dziwne pismo "o wszystkim".

Patrz komentarz Cormaca na poprzedniej stronie. Zal.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, błędów trochę w CDA jest. W zapowiedzi APB "dziesiątków parametrów" - kurde, takie błędy nie powinny się chyba zdarzać, nie? Rozumiem, literówkę, interpunkcję, ale błąd w odmianie? Oby w następnym CDA nie było "dziesiątków" takich błędów.

Jestsmy tylko ludzmi, a nawet kon sie czasem potknie, choc ma 4 nogi. Naturalnie, ze kazdy blad to nie jest dla nas powod do chwaly.

Ale najwiekszego i tak nie zauwazyles :P

Tyle ze to, co Lewis wytknal, nie bylo zadnym bledem - CormaC

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie zmiany na minus:

Nowa oprawa graficzna - Ar wygląda słabo, NL bardzo słabo, ten badziewny pomarańcz...

Brak GW - zawsze lubiłem poczytać ;)

Kolejny odcinek spódnicy - Totalnie głupie - w pozwole sobie tu nie wyjaśniać czemu...;p (chociaż to nie zmiana, lecz po prostu nie lubie tego)

Przeniesienie covera na tyły - Bawicie sie w playa? Nawet on teraz zmienił to i przeniósł na przód.

Konsole.....Nie zamierzam płacić za czasopismo multiplatformowe....bo po kiego mam czytać o grach na konsole jeśli ich edycja na PC może być diametralnie inna lub totalnie spartolona?

Aktualnie dopiero przekartkowałem nowy numer, pobieżnie przeczytałem co niektóre teksty - lecz po takich zmianach jakie zauważyłem tracicie czytelnika, będę kupował jak będziecie umieszczali na płycie jakieś interesujące mnie gry.

Edit:

Co do konsol jeszcze - jeśli pojawią się na PC i to tak przeczytam recenzje wersji PC. Więc czytać 2 razy o tym samym? A że i tak czekam tylko na strategie to..... nie interesuje mnie czekanie na konwersje gier ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeniesienie covera na tyły - Bawicie sie w playa? Nawet on teraz zmienił to i przeniósł na przód.

No to sie NIE bawimy, skoro mamy Covera w innym miejscu.

Konsole.....Nie zamierzam płacić za czasopismo multiplatformowe....bo po kiego mam czytać o grach na konsole jeśli ich edycja na PC może być diametralnie inna lub totalnie spartolona?

Nie plac.

Aktualnie dopiero przekartkowałem nowy numer, pobieżnie przeczytałem co niektóre teksty - lecz po takich zmianach jakie zauważyłem tracicie czytelnika, będę kupował jak będziecie umieszczali na płycie jakieś interesujące mnie gry.

Czyli co miesiac. :)

Edit:

Co do konsol jeszcze - jeśli pojawią się na PC i to tak przeczytam recenzje wersji PC. Więc czytać 2 razy o tym samym? A że i tak czekam tylko na strategie to..... nie interesuje mnie czekanie na konwersje gier ;)

No strategii na konsole za wiele nie ma... :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie plac.

Sugerujesz włamanie do kiosku ? ;>

Czyli co miesiac. smile_prosty.gif

Prawie ;]

No to sie NIE bawimy, skoro mamy Covera w innym miejscu.

A tu rzeczywiście mi się coś poplątało - chodziło o to ze play długo miał zawartość na tyłach i przeniósł na przód - dużo wygodniejsze rozwiązanie ;) Ale jak kto woli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"RKcKG-> Widzę, że wielu osobom nie odpowiada obecna forma PC-towo-Konsolowa. Zgaszam się z nimi w 100 %

Jako czytelnik tego czasopisma o ??? (niegdyś o grach, teraz o czym o d*&*e Maryni ?), jestem zdegustowany i trochę załamany. :down: "

Smuggler>>>No to o czym teraz jestesmy? O robotach na drutach? Poradnik dzialkowca?

RKcKG-> Teraz to za bardzo nie wiadomo czy o grach na PC czy innych. Ale ironia. Aż podziw mnie ogarnia straszliwy :happy:

---------------------------------------------

"RKcKG-> Kiedyś czytając o danej grze na PC, właśnie na PC, mogłem wyrobić sobie o niej zdanie i ewentualnie porównać do konsolówki o ile takowa była. Teraz jestem zasypany informacjami o grze na X360 i PS3, z których wynika że gra super jest i basta."

Smuggler>>>Ojej, a na przyklad gdzie, gdzie w recenzji gry na PC o tym pisze?

RKcKG-> mówi coś ocena 10/10 z tego roku czy paluchem wskazać.

---------------------------------------------

"RKcKG-> Można by dojść do wniosku, że redaktorzy zakupili konsole i zaczynają grać w większości w tytuły właśnie na konsole. Następnie wpadli na niesamowicie według nich genialny pomysł: "Skoro gramy w nowe giery na konsolach, to piszmy o nich recenzję. Dodamy recki o grach na konsole, dzięki czemu wejdziemy na rynek konsolowy i zgarniemy dodatkową kaskę" "

Smuggler<<<Kurde, geniusz, rozszyfrowal nas, jak wiadomo robimy pismo dla siebie i tak jak nam wygodnie, wydanictwo nie ma nic do gadania, tylko daje nam kase.

RKcKG-> Kumam że ironiczna forma tej wypowiedzi nie dotarła do gościa kryjącego się za kotem :smile:

------------------------------------------

"RKcKG-> Sorki chłopaki, ale w takim razie zmieńcie od razu nazwę z CD-Action na XDVDBR-Action (X - X360, DVDBR - PS3 bluray) z dopiskiem Największe czasopismo multiplatformowe w znanym wszechświecie.

Chyba podzielam zdanie jednego z przedmówców i CDA będę kupował jak będzie fajna gra. Jak dotąd kupowałem wszystkie numery począwszy od numeru 02/czerwiec 1996 kiedy to czasopismo było o grach na PC, a nie multiplatformowe. "

Smuggler Pitolisz, ze zal sluchac. Rozumiem, ze zal przez ciebie przemawia ale nie zachowuj sie jak dziecko, ktoremu zabrano grzechotke.

RKcKG-> Mistrzu ironii i ciętej riposty jestem zaskoczony, o jakiej grzechotce tu mowa? O rzesz w mordę ktoś mi pluszowego garfielda "zapitolił" :huh:

-----------------------------------------

"RKcKG-> Nie wiem jak inni stali i wierni czytelnicy, ale dla mnie ta zmiana to po prostu totalne przegięcie pały. Inne zmiany pomijam, bo mnie tak strasznie nie dotknęły (przez te paręnaście lat przyzwyczaiłem się do różnistych zmian)."

Smuggler No wlasnie widze, zmiany znosisz z godnoscia i w milczeniu, jak Indianin. Szacun.

RKcKG-> Jasne wodzu, w takim razie mam mam z godnością milczeć i nie wyrazić własnego zdania. A od Indian się odpitol kocurek, zbyt wiele razy w ciągu ostatnich lat odwołujesz się do tego porównania. Nieszacun.

----------------------------------------------------------------------------------

----------------------------------------------------------------------------------

RKcKG--> Chyba zbyt jesteś przywiązany do wycinania wygodnych dla ciebie fragmentów wypowiedzi i mieszania osobnika który to napisał z błotem. Teoretycznie CDA coś zmienia (na gorsze lub lepsze), ale Ty trwasz w miejscu. Pora na rozwój kotku, może zacznij od polskich znaków we własnych komentarzach. :down:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK rozumiem, że PC powoli umiera

Przy premierze PSX (1994 albo 1995 rok) mówili to samo. Potem powtórzyli przy PS2. A obecna generacja to już miała zamieść piecami i nic nie zostawić. Przyjdzie kolejna i będzie ta sama śpiewka.

I mamy na wlasne zyczenie skazac pismo na zamkniecie w przyszlosci blizszej niz dalszej? Nie, dzięki, nie skorzystamy z twojej jakze cennej rady.

Gorzej, jeśli stracicie teraz czytelników, a nowi, grający na konsolach, nie przyjdą, bo mają swoje pisma z recenzjami + bonusem czasami fanboyowe teksty anty PC. Żeby wam multiplatformowość się czkawką nie odbiła. Szkoda by było.

Aha, ta, na pewno. Wiec mamy robic pismo dla garstki pecetowych zapalencow, ktorzy beda chcieli dostac np. 40 stron o grach MMO + 8 stron o innych grach na PC + 100 stron roznych poradnikow, modow, tipsow, solucji itp. (bo tak moga wygladac pisma "PC only" za jakis czas)?

Naprawdę w to wierzysz? Bo zaczynam się czuć, jakbym czytał propagandę konsolową.

To co piszesz, to wlasnie przyklad manipulowania. A raczej zmyslania bzdetow "bo tak mi sie wydaje, ze to by bylo 50%". Czy w swojej glebokiej analizie majacej na celu podwazenia wiarygodnosci tekstu w CDA wziales np. pod uwage to, ile egzemplarzy Modern Warfare 2 (i na jaka laczna kwote) sprzedalo sie na PC, a ile na konsolach? Co, panie statystyk i analityk?

Przy czym nadal sprzedało się na tym PC lepiej, niż część pierwsza (czego akurat nie łapie, no ale ta gra ogólnie sprzedaje się mocno powyżej tego, ile faktycznie jest warta). Cała "przewaga" konsol pod względem liczb wynika z kilku niefajnych sztuczek, ale to nie miejsce, żeby o tym dyskutować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"RKcKG-> Widzę, że wielu osobom nie odpowiada obecna forma PC-towo-Konsolowa. Zgaszam się z nimi w 100 %

Jako czytelnik tego czasopisma o ??? (niegdyś o grach, teraz o czym o d*&*e Maryni ?), jestem zdegustowany i trochę załamany. :down: "

Smuggler>>>No to o czym teraz jestesmy? O robotach na drutach? Poradnik dzialkowca?

RKcKG-> Teraz to za bardzo nie wiadomo czy o grach na PC czy innych. Ale ironia. Aż podziw mnie ogarnia straszliwy :happy:

Taka ironia, jaki zarzut.

---------------------------------------------

"RKcKG-> Kiedyś czytając o danej grze na PC, właśnie na PC, mogłem wyrobić sobie o niej zdanie i ewentualnie porównać do konsolówki o ile takowa była. Teraz jestem zasypany informacjami o grze na X360 i PS3, z których wynika że gra super jest i basta."

Smuggler>>>Ojej, a na przyklad gdzie, gdzie w recenzji gry na PC o tym pisze?

RKcKG-> mówi coś ocena 10/10 z tego roku czy paluchem wskazać.

I co, w niej nie ma nic o wersji na PC?

-----------------------------------------

"RKcKG-> Nie wiem jak inni stali i wierni czytelnicy, ale dla mnie ta zmiana to po prostu totalne przegięcie pały. Inne zmiany pomijam, bo mnie tak strasznie nie dotknęły (przez te paręnaście lat przyzwyczaiłem się do różnistych zmian)."

Smuggler No wlasnie widze, zmiany znosisz z godnoscia i w milczeniu, jak Indianin. Szacun.

RKcKG-> Jasne wodzu, w takim razie mam mam z godnością milczeć i nie wyrazić własnego zdania. A od Indian się odpitol kocurek, zbyt wiele razy w ciągu ostatnich lat odwołujesz się do tego porównania. Nieszacun.

Jakies przyklady czy mam ci wierzyc na slowo?

----------------------------------------------------------------------------------

----------------------------------------------------------------------------------

RKcKG--> Chyba zbyt jesteś przywiązany do wycinania wygodnych dla ciebie fragmentów wypowiedzi i mieszania osobnika który to napisał z błotem. Teoretycznie CDA coś zmienia (na gorsze lub lepsze), ale Ty trwasz w miejscu. Pora na rozwój kotku, może zacznij od polskich znaków we własnych komentarzach. :down:

"Kotku", mrrau. Ale ja wole kobiety...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co mi tam...

Nie kupowałem CDA od prawie roku, ale ten numer zachęcił mnie informacjami o Bioshock'u 2 i Mass Effect. Do tego doszły plotki o zmianach etc. I Kupiłem.

Niestety :/ Są to moje najgorzej wydane pieniądze od czasu mrożonej pizzy z Biedronki.

CDA zrobiło się konsolowe, 1/3 "recenzji" nie dotyczny gier PCtowych (tak, tak, tak, tak "pismo o grach" nie o piecach)

Wg was, tematem numeru są opinie grona redakcyjnego nt. gier 2009 roku... Z całym szacunkiem, ale schlebiacie sobie aż tak mocno, żeby poświęcac 13 stron, temat numeru i mase atramentu na swoje opinie o grach sprzed roku? :/ Nie jestem pewny, ale chyba zamieszki na ulicach nie wybuchną jeśli okaze się, ze Hut woli CODa od Borderlands czy na odwrót... Jasne, nikt nie musi tego czytać... ale 13 stron? To co w takim razie zostaje? Marny tekst o Bioshock 2, w którym naważniejszą informacją jest to, że WY graliście a MY nie? :/

Tak samo sprzedawanie na WOŚP "wypasionego, ekskluzywnego numeru CDA z podpisami redackji" - nie wiem czy to ego, chęc pomocy czy ki diabeł :/

A na koniec doszła akcja "CDA na naszej-klasie" :/ Sorry, ale trzeba siebie szanować...

CDA niszczą zupełnie takie oto szczególiki: tekst o goliźnie w grach... Matko boska, dla kogo to pismo jest? Kto je tworzy? :/

AR, które upadło już kompletnie :/, newsy dot. tylko konsol, i HIT:

branie pod lupe Wiedźmina 2... jesteście tacy spostrzegawczy i dociekliwi, że mając sccreena z "nowym Geraltem" jesteście w stanie stwierdzić, że ma zbroje! No nie! Niesamowite! To się nazywa dziennikarski nos... :/

To są wszystko detale, które jednak bolą... Przynajmniej mnie, anomimowego czytelnika...

Generalnie jest mi trochę smutno, bo wiem, że "starego dobrego CDA" już nie ma i nie będzie, co oznacza, że nie kupie kolejnego numeru....

Pewnie zaraz Smugg / CormaC "grzecznie" na mnie naskoczą. Bo trąbicie wszędzie, że zalezy wam na zdaniu czytelników, ale jak przychodzi co do czego, to przekaz jest jasny. "Nie podoba się? Nie kupuj, nam się zmiany podobają, więc wszystko jest OK"

Właśnie zdałem sobie sprawę, ze od zawsze marzyłem o pracy w CDA, ale już nie... Nie chciałybm być częścią "nowego, uspołecznionego, odświeżonego, młodzieżowego CDA" :/

I zerkam sobie na ten stos pism z lat 99' - 07'... :/

Trzymajcie się...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

----------------------------------------------------------------------------------

RKcKG--> Chyba zbyt jesteś przywiązany do wycinania wygodnych dla ciebie fragmentów wypowiedzi i mieszania osobnika który to napisał z błotem. Teoretycznie CDA coś zmienia (na gorsze lub lepsze), ale Ty trwasz w miejscu. Pora na rozwój kotku, może zacznij od polskich znaków we własnych komentarzach. :down:

Smuggler "Kotku", mrrau. Ale ja wole kobiety...

RKcKG--> W przypadku kota to dość dziwne predyspozycje. :tongue:

Ale przyznaje się, ja też wolę kobiety i nie zapowiada się na zmianę. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo sprzedawanie na WOŚP "wypasionego, ekskluzywnego numeru CDA z podpisami redackji" - nie wiem czy to ego, chęc pomocy czy ki diabeł :/

No faktycznie, straszny wstyd, ze dzieki tej aukcji dorzucilismy pare groszy Wielkiej Orkiestrze. Wstyd, komercha i przerost ego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewny, ale chyba zamieszki na ulicach nie wybuchną jeśli okaze się, ze Hut woli CODa od Borderlands czy na odwrót...

Oj zdziwiłbyś się. Sam byłem świadkiem pierwszorzędnego flejmu na Gry-Online, bo redaktor, w prywatnym, subiektywnym rankingu, śmiał postawić Dragon Age wyżej jak Uncharted 2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiany... no nie powiem, że mi się podobają, bo tak nie jest ale niektóre jakoś zniosę i z czasem się przyzwyczaję (nowe AR czy NL). Ale Gamewalker... nie wiem kto wpadł na ten pomysł ale osobiście bym po pensji mu pojechał.

Jednak mam przeczucie, że w niedługim czasie znowu pojawią się zmiany - być może powrotne zmiany.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz wyjątkowo nie o zmianach w CDA (powiem tylko, że mi pasuje duża kupa publicystyki :wink: ). Powiedzcie proszę tylko temu komuś kto zaprojektował okładkę do tego numeru, że pogrubione usta pani na czele są po prostu brzydkie. Oryginał był lepszy - bardziej pasował. Do reszty nie mogę się przyczepić. :laugh: Poza tym, że okroiliście GW(chamstwo) i jest trochę za dużo konsol - taka ilość jak była ostatnio była idealna.

Wiem, że uważacie, że to błahostka ale mnie to troszku zniesmaczyło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie napisać parę zdań. Przeczytałem nowe CDA od deski do deski ,swoja przygodę z CDA skończyłem na 2002 roku i tak z czystej ciekawości porównywałem najnowszy numer z numerami z 2009 roku i 2002 (jakie posiadam). Szczerze pismo musi się rozwijać aby utrzymać się na rynku (chodzi o przyciągniecie nowych nabywców).Doskonale rozumiem tych którzy są z CDA od samego początku i ich te zmiany wkurzają, po prostu się boją,ale tu nie można wieszać psów z powodu zmian!!!! Sami widzicie jakie są trudne czasy dla pism o grach,trzeba robić wszystko aby się utrzymać. Nie widzę tragedii w tym ze jest parę recenzji na konsole, ale jak tu pisał już wielokrotnie Smuggler to nadal będzie pismo dla PC. Na pewno wasze uwagi zostaną dostrzeżone ale proszę bez nerwów bo to nic nie da!!!! Osobiście zmiany mi wizualne się bardzo podobają,ale tez mam parę uwag.

-Jeśli chodzi o ten spis treści hmm większość facetów jest wzrokowcami więc strasznie to razi jak spis był na początku a teraz jest na końcu.

-Jeśli chodzi o GW podoba mi się jego nowa formuła,ale mam nadzieję że będzie on w większości recenzji.(Rozumiem że nie wszyscy redaktorzy maja czas na granie w x gier)

- jeśli chodzi o okładkę to mam pytanie , nie zmieniliście papieru od ostatniego numeru?, ponieważ przy napisie Mass Effect 2 troszkę mi się zdziera.

Na koniec pragnę życzyć dobrego nowego roku ,oby CDA było bardziej obfitsze w recenzje i Publicystyke. I do stałych czytelników proszę was o DUŻY kredyt zaufania dla redaktorów,na pewno nie zależy im na utracie czytelników. To Tyle

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...