Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Doman18

Chillstream PS3 vs PC

Polecane posty

Jaka jest różnica między wersją PC a PS3? Owszem wiem o różnicy w przyciskach oraz zamianie miejscami D-pada z gałką ale zastanawia mnie co jest takiego w wersji PC że np w Vico (na allegro podobnie) jest on aż o 57zł droższy od wersji PS3? To że ma kolorowe przyciski? No i czy warto za te różnice płacić?

A co do tej zamiany miejscami, to które rozwiązanie wydaje się lepsze do zręcznościówek? (DMC4, Legacy of Kain)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz to płać.Za 57 zł zyskasz analogowe triggery bardzo ale to bardzo ułatwiające gre w samochodówki(można mieć analogowe sprzęgło np.).Ale jeżeli nie jesteś fanem aut możesz spokojnie pozostać przy padzie na PS3.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, ziomek, może to dlatego, że... Eh. Po prostu, w DualShocku 3 są słabo widoczne i są pierdołkowate w porównaniu do pada od X0, znawcy :>

A, bo tu każdy o czymś innym. Ja mówię o Dualshocku/Sixaxisie, który takie analogi posiada, a nie o tym syfiastym Chillstreami'e, c'nie? No.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie. Przepraszam, ale jeszcze raz muszę się podeprzeć FOTKĄ. W DualShocku 3 widać te "pierdołkowate" analogi, ale mi chodzi o pada CHILLSTREAM pod PS3. A różnica pomiędzy analogami w oryginalnym DualShocku 3, a analogami (raczej ich brakiem) w padzie pod PS3 od Logitecha jest!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yyyyy no właśnie sobie nie wyobrażam bo to będzie mój pierwszy pad od czasów Pegasusa :D. Potrzebny mi jest do ukończenia PoP, LoK które są zarzucone oraz do przekonania się do DMC4 którego wywaliłem do szafy. Ostatnia moja samochodówka to Colin 2. To jedna z 2 która mi się w ogóle podobała. Drugą była NFS Porshe. Anie Undergroundy ani jakieś Gridy czy Dirty mnie nie ciągną. PES ani FIFA też mnie nie jarają. Dlatego rozważam coś tańszego. W innym topiku brałem pod uwagę nawet Proton Shota Tracera za 40zł ale mam słabość do rzeczy porządnych.

Sam więc nie wiem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jednak muszę coś jeszcze dodać... Kagex ma rację, pad z analogami jest o wiele bardziej opłacalny. Nawet jeżeli nie grasz w gry, w których można je (analogi) wykorzystać, to radzę dołożyć kilka dyszek i wybrać ChillStreama pod PC. Naprawdę Ci go polecam. Kupiłem tego pada jakieś pół roku temu, a już połowa mojej kolekcji gier została "wykorzystana na próbę". Jeżeli chcesz brać "syfa" (:laugh:), to faktycznie nie wiesz...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...