Jump to content
Blackhand

Kupię gry, płyty z muzyką i różne inne rzeczy

Recommended Posts

Szczerze mówiąc nie wiem :D. Widzę że jeden sprzedał się na Allegro za 25zł + wysyłka - mój jakby co jest w idealnym stanie - jedynie trochę zakurzony :P. Mogę przesłać fotkę ^^

Proszę bardzo, zdjęcia bardzo mile widziane :). Im więcej, tym lepiej, najlepiej w formie linku do galerii na stronie w stylu Imageshack :).

Mam

Skyrim premierowka

TombRider Ultimated Edition

Arcania Gothic

Lord of The Rings Online

World Of WarCraft ,classic + thc + Wotlk

wszystko w stanie idealnym , zainteresowany ?

@up

Lista jest w pierwszym poście, nie ma na niej tych gier :). Być może jakiś staroć spoza niej mógłby mnie zainteresować, ale żadna z Twoich gier się nie kwalifikuje (może poza TR, ale ja tej serii nie trawię). Tak więc - nie, dziękuję.

Mam Dark Colony w Big Boxie po Angielsku. Działą jak złoto.

Koszt - 40zł + kw

UP

Przy okazji:

Kupię pilnie sprawny zasilacz do głośników Creative GigaWorks T20 II

EDIT: Oryginalny, rzecz oczywista :).

Edited by Blackhand

BUMP!

Dość pilne to z tym zasilaczem, dlatego postanowiłem zwiększyć częstotliwość podbić smile_prosty.gif.

Oby tylko nie częściej, niż co siedem dni tongue_prosty.gif - Yoshi

EDIT Bez obaw :). Ruch w dziale niewielki, więc i tak trzeba by chyba ze dwóch tygodni, żeby temat spadł na drugą stronę.

@down

Wersja angielska, pudełkowa? W sumie poprawię pierwszego posta, bo w tej chwili interesuje mnie wyłącznie angielska wersja kolekcjonerska, oczywiście kompletna :).

Edited by Blackhand

Mam Croc, ale nie wiem czy to pierwsza czy druga czesc, oraz Earth 2160 - tutaj wersja polska wiec chb odpada co?

Na pewno smile_prosty.gif. Na chwilę obecną w grę wchodzi tylko i wyłącznie angielska wersja kolekcjonerska. A co do Croc - jak to "jedynka", to nie jestem zainteresowany. "Dwójką" - wręcz przeciwnie smile_prosty.gif. "Jedynka" charakteryzuje się tym, że nie ma żadnego numerku w logu/nazwie.

EDIT

@down

Interesuje mnie przede wszystkim zakup tego, co wymieniłem w pierwszym poście. Coś innego musiałoby być naprawdę niezłym "rarytetem", żeby mnie skusiło :). Soundtrack z AC do takich przedmiotów się nie zalicza :).

Edited by Blackhand