Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Blackhand

Kupię gry, płyty z muzyką i różne inne rzeczy

Polecane posty

Hej,

Ze starych płytek z innych czasopism komputerowych mam CD z pełną wersją gry Katharsis do Gamblera z nr 1/1999 oraz płytkę z grami do listopadowego nr I/O również z 1999 r. :) Szczegóły i fotki w tym temacie. Ponadto mam Tipsomaniaka z nr 08/2002. (Niestety nie udało mi się dołączyć fotek - wystąpił "błąd dodawania".) Czy jesteś zainteresowany?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Emigrant

Albo błędny link wrzuciłeś albo Twój temat został usunięty. Akurat numer Gamblera z Katharsis mam - zakupiony kiedyś w trójpaku, trzeci egzemplarz pisma to wydanie z grą Skaut Kwatemaster CD. Generalnie to najchętniej brałbym "ilości hurtowe", pojedyncze płytki to trochę słaby interes (wysyłka), jak nie masz więcej, to nie pohandlujemy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Blackhand napisał:

@Emigrant

Albo błędny link wrzuciłeś albo Twój temat został usunięty. Akurat numer Gamblera z Katharsis mam - zakupiony kiedyś w trójpaku, trzeci egzemplarz pisma to wydanie z grą Skaut Kwatemaster CD. Generalnie to najchętniej brałbym "ilości hurtowe", pojedyncze płytki to trochę słaby interes (wysyłka), jak nie masz więcej, to nie pohandlujemy.

@Blackhand Ten wątek napisałem i dałem do moderacji dopiero kilka godzin temu ; moderatorzy nie zdążyli go jeszcze zaaprobować. Do sprzedania mam jeszcze płytkę z KŚG z nr sierpień-wrzesień 2000 (pełna wersja gry Get Medieval), z nr CDA 03/2011 oraz z nr 06/2011 (a na tych płytach Resident Evil 5 i cała Antologia Thief, tzn. 3 pierwsze części tej serii), a ponadto płytki z pełnymi wersjami Big Mutha Truckers i Gun Metal. Plus w/w tipsomaniak i płyta z muzyką techno (Free 2 Dance, DJ Panda, Mr Jack itd.) Bierzesz ? :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, płytkę KŚG z Get Medieval też mam :D, podobnie jak Gun Metal i Big Mutha Truckers (CDA chyba). Tak że dzięki, ale nie - zaraz zaktualizuję temat, płytki z CDA, Action Plusa, Click!a, KŚG i raczej Playa mnie nie interesują. Tylko takie z okolic 2000 i wcześniej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie płytek jakie sprzedaje to sprawa wygląda tak:

Z komputer Świata już widziałeś tu u mnie w temacie.

Wiem, że są jakies starsze (ale bez przesady) z clicka, playa, kawaii ( openingi anime czy coś)  zdj ponizej

https://drive.google.com/open?id=1D60j7tSGTV6x_ssiLr5dgxR7xtTRcrVB

Mam jeszcze jakieś z różnych gazet z muzyką i filmami ;] - ale wątpie czy coś by Cie z tego interesowało ;]

Wybacz, że piszę tutaj ale napisać PW nie można do Cb a ja mam jeszcze zastój na odp w moim temacie wg regulaminu 

 

Ponadto mam jeszcze na sprzedaż (jakby coś)

- Na Kłopoty Pantera
- Singles Gazetowe
- Neverwinter Nights Diamentowa Edycja
- Insane EXK
- Hopkins FBI EXK
- Iron Strategy EXK
- Heroes of Might and Magic IV

EXK - Extra Klasyka

PSX 
Star Wars Episode I Jedi Power Battles

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gomlinzgryzliwy

O coś takiego jak ta płytka podpisana PC Games czy ta na ostatnim zdjęciu, z nadrukowaną dwójką, by mi chodziło, tyle, że raczej z polskich magazynów :).

O coverach z Click!a i Play'a pisałem już :). Gry spoza listy w pierwszym poście na chwilę obecna mnie nie interesują. Za płyty z muzyką, filmami i z PSXa na razie podziękuję ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema !

Widzę, że poszukujesz gry "Sega Mega Drive Classic Collection: Złota Edycja", tak się składa, że akurat posiadam tę grę w edycji premierowej, wyjęta z folii, nigdy nie uruchamiana. Ile możesz za nią zaoferować ? Jeśli będziesz chciał to podeślę zdjęcia gierki :) Piszę tutaj bo nie mogę wysłać PW. Jeśli jesteś zainteresowany, pisz śmiało !

Pozdrawiam !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.07.2018 o 15:36, Blackhand napisał:

@NWWStation

Dzięki, ale nie jestem zainteresowany w tej chwili :).

 

@gozno7

Jak napisałem w pierwszym poście - cenę proponuje sprzedający :). Choć premierówka tak średnio, najbardziej by mi pasowała reedycja z TopSellera, ładnie by mi pasował do Vol 2, 3 i 4 :).

50 złotych + wysyłka, pasuje ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wositelec

A jesteś w stanie sprawdzić, czy ta wersja Pył jest z patchem? Nie jestem wybredny w przypadku tej pozycji, ale to akurat ważne, bo jak pamiętam, to wersja z boxa była w opłakanym stanie i wydawca dołączał w wersji pudełkowej do płyty CD dyskietkę z patchem, który poprawiał multum błędów. Brak tego patcha równa się wersji niegrywalnej gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.09.2018 o 20:19, Blackhand napisał:

@wositelec

A jesteś w stanie sprawdzić, czy ta wersja Pył jest z patchem? Nie jestem wybredny w przypadku tej pozycji, ale to akurat ważne, bo jak pamiętam, to wersja z boxa była w opłakanym stanie i wydawca dołączał w wersji pudełkowej do płyty CD dyskietkę z patchem, który poprawiał multum błędów. Brak tego patcha równa się wersji niegrywalnej gry.

Niestety nie widzę tam patcha.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Zostawiłem w Polsce u rodziny parę starszawych (ale nadal sprawnych) kompletów głośników. Jeśli chcesz, mogę poprosić moich bliskich, by Ci je przesłali. Czy mogą być obojętnie jakie sprawne głośniki (Tracer, Creative), czy szukasz jakichś konkretnych?

 

Jeśli chcesz, to mogę do tego dorzucić Ci płytkę z owego nr KŚG z 2000 r., z I/O z 1999 r. (pełna wersja Nocturne + wiele dem, m.in. Unreal Tournament), płyty z nr 188 i 191 CDA (2011 r.), zusammen wszystko razem z głośnikami. Cenę możemy wynegocjować na priv :)

loudspeakers glosniki-min.jpg

Komputer Swiat Gry 2000 r. CD.jpg

IO CD 1999.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Emigrant

Konkretnie to potrzebuję zasilacza do Creative'ów które wymieniłem - z głośników jestem zadowolony, ale kabelek idący od zasilacza do głośników prawie się urwał (a obudowę zasilacza nie bardzo się chyba da otworzyć, bo chyba sklejona jest, więc wymiana przewodu nie bardzo wchodzi w grę).

Płytkę z tego numeru KŚG akurat posiadam, razem z czasopismem zresztą, CD z I/O i CDA mnie nie interesują. Uprzedzając, numer Gamblera CD z Katharsis również posiadam :D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...