Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

RIP

Windows Live - problem z rejestracją...

Polecane posty

Witam

Chciałem dzisiaj zarejestrować się ponownie na Windows Live gdyż zapomniałem starych danych konta

Zrobiłem to za pośrednictwem strony MSN.com , gdzie wybrałem opcję hotmail, potem "zapisz mnie", później wybrałem identyfikator i oczywiście kraj w którym windows live jest obsługiwane (Anglia). Rejestracja zakończyła się powodzeniem co zaowocowało zalogowaniem mnie do mojego konta (rip1988@windowslive.com oraz rip1988@hotmail.co.uk (2razy już próbowałem))

Niby wszystko ładnie tylko kiedy chcę się zalogować do windows live. podaję swoje ID (jedno z dwóch powyższych) oraz hasło aplikacja chwilę myśli by po chwili wyrzucić komunikat Wystąpił problem z kontem, który musi zostać rozwiązany przed zalogowaniem. Kod 80154002

jest też opcja kliknij tutaj by rozwiązać klikam więc i przekierowuje mnie TU gdzie widzę komunikat:The e-mail address or password is incorrect. Please retype the e-mail address and password, or sign up if you haven't already done so. Need help signing in? wpisuję więc swój email i hasło i LOGUJĘ SIĘ BEZ PROBLEMU. O co więc chodzi?

Z góry dziękuję za pomoc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...