Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jakubek18

Rozwiązany: Karata Graficzna

Polecane posty

@Jakubek

Ale zrozum, że jak kupisz teraz samą kartę a zasilacz stary będziesz miał to jest dosyć duże ryzyko, że zasilacz może po prostu nie wytrzymać.

Nie dość, że sam zdechnie to może też zabrać też inne elementy komputera np. nową grafę, płytę główną do krzemowej krainy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może jakiś 8400?

Może nie koniecznie. To słabiutka karta.

Ja nie twierdzę, że ta karta jest mocna tylko, że ma niski pobór energii, jest tania i da się w miarę logicznie pograć (ale na średnich detalach z niższą rozdziałką). A koledze chodzi o to, żeby gry działały, bo po co mu jakaś super karta grafiki skoro niedługo zmienia cały komputer? I jeśli się nie mylę (a jeśli się pomylę proszę mnie poprawić) wtedy obejdzie się bez zmiany zasiłki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GeForce 8400 to karta do zastosowań biurowych i jest bardzo słaba. Nie warto jej kupować, miałbym wątpliwości, czy uciągnie nowsze gry chociaż na średnich detalach, z niektórymi na niskich może mieć problem.

Moim zdaniem priorytetem powinna być wymiana zasiłki, bo teraz nie masz w co grać, a jak zasilaczowi odbije, to nie będziesz miał na czym grać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwierz - da się na niej pograć! Nie było gry, która nie zadziałała. Przeszedłem na niej 25% GTA IV, Prawie całego Mass Effecta i gram do teraz w multi CoD4. Dodam to tego fakt, że mam laptopową wersje... A za 200zł kupienie dobrego zasilacza i karty graficznej łatwe nie będzie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...