Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Martin1007987

PS2 Czy XBOX 360 Arcade ?

Polecane posty

Sam stoję przed takim wyborem. Imho, zrobię to albo w wakacje(kupno PS2) ale jest to wręcz stwierdzenie głupiego. W wakację dokupię Geforce 7900 GS i będę mógł swobodnie śmigać w Unreal Tournament , oraz Oblivion. Spójrz czy twój PC jest w stanie udźwignąć takie gry, więc średnio opłacalny jest zakup PS2. Dwa, konsola już prawie nie ma wsparcia realnego, koniec gier, online, itd. itd. Jak musi to być konsola to coś z przyszłością, bądź tylko i wyłącznie używany PS2 za 200 zł lub max 300. Pograj, zapomnij, sprzedaj a potem przesiądź się na coś innego. Myślę że rozsądnie ci doradziłem, bo sprzęt mimo że legendarny to odchodzi w cień, bo to normalne i kiedyś grafika urzekała, i wszyscy na tym grali, dziś, grafika jest porównywalna na wyciągniętej z kieszeni konsoli PSP którą mam, lubię, oraz jestem bardzo zadowolony, i zrozumiałem że nie ma sensu przesiadać się na PS2.(chyba że hype urośnie :smile: )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie, ze jak konsole PS2 to tylko uzywana. Wtedy zreszta ta konsola ma najwiekszy sens - sprzet za cene premierowej gry na PS3... brac i sie nie zastanawiac.:D W kazdym razie to bardzo dobry wybor jesli nie zalezy nam na takich rzeczach jak multi czy ultra realna fizyka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem PS2 w sierpniu. Grafika oczywiście nie zachwyca, ale gier jest na prawdę dużo ( a zwłaszcza duża ilość hitów). Na początku zastanawiałem się nad zakupem PS3 ale jeszcze wtedy był FAT, choć we wrześniu wyszedł SLIM :tongue: . Gry na PS2 w sklepie można kupić za 40-50 zł a na PS3 cóż 200 zł nie mówię tu o serii PLATINUM. Jakbym kupił PS3 to by się kurzyło bo PS2 odpalam najwyżej 3 dni w tygodniu :tongue: . Jeśli cenicie grafikę w grach to tylko next'geny, a jeśli cenicie grywalnośc i przeogromną bibliotekę gier to bierzcie PS2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...