Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mTz

Dysk zewnętrzny

Polecane posty

Witajcie,mój obecny dysk twardy ma pojemność 160GB. Zastanawiałem się nad zakupem dodatkowego, zewnętrznego dysku twardego. Niektóre gry zajmują więcej miejsca niż inne, a chciałbym mieć takich kilka zainstalowanych. Problem tylko w tym, że nie wiem o jakiej pojemności dysk zewnętrzny na potrzeby takiego zwykłego gracza jak ja wystarczy i rzecz jasna ile by tak owy kosztował. Druga sprawa jest taka, że mam kolegę który ma dosyć słaby komputer i gdy kupił sobie dysk zewnętrzny(bodajże 320GB) komputer pracował strasznie wolno. Nie chciałbym, aby to samo stało się z moim komputerem. Proszę o pomoc i wasze opinie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przede wszystkim zależy to od zastosowanego interfejsu, jeśli USB 2.0 to transfery będą około 30-40 MB więc dosyć mało patrząc na transfery przez złącze SATA

wyjściem jest dysk przenośny na eSATA gdzie transfery są dużo wyższe, ale lepiej kupić dysk wewnętrzny na SATA, taniej wyjdzie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak...chciałbym się o coś jeszcze zapytać. Czy jeżeli włożę drugi dysk wewnętrzny, to dane z poprzedniego dysku przepadną? Czy można włożyć dwa dyski wewnętrzne, albo przesłać z jednego na drugi dane?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli po prostu wsadzam drugi dysk, i na ten drugi mogę sobie instalować gry aż do skończenia się miejsca na nim,a ten drugi sobie będzie spokojnie funkcjonował...W takim bądź razie będę mógł po prostu skopiować te wszystkie gry i wkleić na nowy dysk(to trochę zajmie)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...