Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

K-m_K

Rozwiązany: Dragon Age

Polecane posty

Witam, doszedlem na szczyt klasztoru, gdzie mam zdobyc urne, odpowiedzialem na wszystkie zagadki, nastepna lokacja jest bez mostu i sa tam na podlodze wokol wyrwy znaczniki, ktore materializuja most, abym mogl przejsc i pokonac smoka, niestety siedze nad tym juz 3 h i nadal nie wiem, gdzie i w jakim momencie kogo ustawic, prosilbym o pomoc, z gory dziekuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodząc do tej dużej komnaty masz 6 kamiennych płyt po lewej stronie i 6 takich samych po prawej, ułożonych w formie lekkich półkoli. Ustaw sobie kamerę tak, ażebyś na górze ekranu miał wyjście z tej komnaty, na dole ekranu wejście.

Etap 1: Dowolną postacią (dla przykładu nazwę ją NR1) stajesz na drugim kamieniu po prawej stronie, licząc od wejścia. Następną postacią (NR2) stajesz na kamieniu trzecim po lewej stronie. Postacią trzecią (NR 3) stajesz na kamieniu szóstym po lewej stronie (ten będący najbliżej wyjścia po lewej stronie). Postacią czwartą (NR4) nie stoisz na żadnym kamieniu, jest ona "wolna". W efekcie takiego ustawienia pokażą się dwa kamienie na środku, tworząc most do wyjścia.

Etap 2: Postacią czwartą (NR4) stajesz na tym dalszym kamieniu tworzącym most (tym, który jest bliżej wyjścia z komnaty). Pozostałe postacie bez zmian.

Etap 3: Postać, która stoi na kamieniu trzecim po lewej stronie (NR2) zmieniasz pozycje, i stajesz na kamieniu czwartym po prawej stronie. Pozostałe postacie bez zmian.

Etap 4: Postać, która stała na drugim kamieniu po prawej stronie (NR1) stajesz na kamieniu pierwszym po lewej stronie. Pozostałe postacie bez zmian.

Etap 5: Postać, która stoi na moście (NR4) przesuwasz na dalszy kamień tworzący most (w efekcie tego będzie jeszcze bliżej wyjścia z komnaty).

Etap 6: Postać, która stoi na kamieniu szóstym po lewej stronie (NR3) przesuwasz na kamień piąty po prawej stronie. Jak już postać (NR3) stanie na tym kamieniu, postacią, która stała na czwartym kamieniu po prawej stronie (NR2) przesuwasz się na kamień drugi po lewej stronie (będzie się znajdować obok postaci NR1). W efekcie takiego przestawienia postaci Twoim oczom ukaże się kamień prowadzący do wyjścia z komnaty. Postacią (NR4) możesz już udać się do wyjścia.

Mam nadzieję że moje wskazówki okażą się dla Ciebie pomocne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tu małe wskazówki ode mnie, jeśli nie chcesz pójść na totalną łatwiznę :P. Na początku też się głowiłem jak to zrobić, a rozwiązanie samo do mnie przyszło :) Na początku próbowałem ze wszystkimi podłogami, potem zapamiętałem "co za co odpowiada". Potem było już z górki, pomocne było także to, że niektóre podłogi (te w co klikasz xD) odpowiadają za dwie płyty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...