Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gamemen97510

Rozwiązany: Fallout 2 ( kryptopolis)

Polecane posty

Witam. Mam pewien problem w kryptopolis, musze być obywatelem żeby wejśc od krypty, no to idę do najstarszego mieszkańca miasta. I zleca mi zadanie żebym, naprawił reaktor w Gecko (bądź go zniszczył ale ja naprawie ;]), wtedy wyda mi obywatelsto. Jestem przy tym reaktorze u tego robocika(przy reaktorze) wklepuje cyfry (żeby wejść do systemu) i pisze że żeby naprawić potrzebne jest, kurde strasznie głupia nazwa, której nie znam ;], ale ci co grali chyba wiedzą o co chodzi. I jak mam to zdobyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę bieganiny masz przed sobą. Dlaczego nie zajrzysz po solucję pod adres Trzynasty Schron?

Znajdź najpierw w Gecko pewnego ghula na ekranie z mechanikiem (plansza powyżej elektrowni) i weź od niego wiadomość dla senatora McClure - trochę dodatkowego doświadczenia.

Zagadaj do senatora, oddaj wiadomość i weź pozwolenie na potrzebny ci gadżet. Poproś o niego w magazynie poniżej. Możesz go potem zainstalować sam (promieniowanie), zaprogramować robocika (komendy w kolejności planet, patrząc od Słońca), albo przekonać ghula Festusa, by cię wyręczył. Możesz jeszcze potem wyregulować reaktor dla dodatkowego doświadczenia, ale to wymaga wejścia do krypty i pogrzebania przy komputerze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...